Dohoda o elektronickej komunikacii vs. Telekom appka

Otázka

• 0

Ahojte, prisla mi mailom sprava o potvrdeni dohody o elektr.komunikacii (EK), ktoru som si aktivoval a potvrdil. Avsak od tej doby mi v appke Telekom z Prehladu vyhodilo moj pausal z appky Telekom. Teda aspon sa domnievam, ze to suvisi s touto EK, pretoze to robi od tej doby ako som to potvrdil. Ked si v appke dam "Pripojit produkty" a zadam svoje tel.cislo, zobrazi mi chybu, ze "Zadane cislo patri zakaznikovi s aktivnou Elektornickou komunikaciou, atd..."  Cize ak mam tuto Elektronicku kounikaciu aktivnu, nemozem pouzivat appku Telekom v mobile aby som si kontroloval spotrebu??

appka.error.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Z aplikácie sa odhlás a znovu sa prihlás údajmi ako tu na fórum, respektíve Môj Telekom (prihl. meno, heslo). Apka si sama načíta všetky produkty, ktoré máš. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne ako to mas na obrazku napisane :D prihlas sa uctom s ktorym si potvrdil link, co ti prisiel emailom na aktivaciu EK

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Človek to tam má pekne napísané, a vyzerá to tak, že to ani nečítal len to odfotil a sem prišiel sa pýtať čo robiť :D Nabudúce odporúčam "čítať s porozumením".

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vdaka, fakt som to necital s porozumenim :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @matus.kolcun,

odpoveď od @composite19 som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže 

Prajem pekný deň

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar