reconnects

Otázka

• 0

Pred cca 2 mesiacmi som mal internet VDSL od orange. Fungovalo to tam celkom stabilne a uptime boli dost dlhe. Obcas sa stalo, ze som bol na niekolko minut odpojeny, ale to som povazoval v ramci moznosti za normalne (pokial to nebolo viac ako hodinu). Teraz mam internet od telekomu a uz som bol asi 4-5 krat down. Sice boli to velmi kratke vypadky, ale chcel by som vediet dovod. Prvy dovod viem (bol som prepnuty z L na XL, ale dalsie vypadky si neviem vysvetlit.

V orange, to uz bolo sice pred koncom, tak pri telefonickom rozhovore som nahodou spomenul, ze stane sa, ze obcas je linka off a odkazali mi, ze kazdy vypadok im mam nahlasit a budu zistovat, preco som bol off.

Funguje to tak isto aj v telekome, ze mozem kazdy vypadok nahlasit aby sa preverilo, preco som bol odpojeny ?? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Skus sem hodit parametre linky z routra, mozno budeme mudrejsi. Ak to mas na hrane tak vypadky mozu byt a nesuvisi to s dennym casom, aj ked to zvykne byt vecer castejsie v takych pripadoch.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som mal vypadky tiez minuly rok v lete kazdy den a mal som XL balik a potom som volal na podporu ze mam taky problem poslali mi technika a technik povedal ze mam moc rychly na net a mal som len 10mb/s a teraz mam okolo 4mb  ale uz mi to nepada ale ta rychlost neni bohvie co

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vypadky su kratkodobe a zaznam pppoe logujem, cize ja sa pozriem niekedy az na druhy den co sa dialo v predosly den :) Nemyslim si, ze XL to nezvlada, lebo vypadky su hocikedy ked je traffic takmer ziadny (cize pretazenim linky to nemoze byt).

Ako si logujem prevadzku ja, tak by mal logovat prevadzku aj telekom, cize ked napisem podnet aj o1-2 dni, tak snad mi odpisu dovod

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zavolaj presne ked budes mat vypadok na technicku podporu 0800 123 777, asi tvoja linka to XL nezvlada 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz