Pakety loss

Otázka

• 0

Dobry den,zaujimalo by ma preco ,mam velke straty paketov na zahranicne servery?Uz to trva asi mesiac a Telekom mi tvrdi ze vsetko je OK.Mam kamaratov ktory maju ineho providera a nemaju s tym problem,tiez sa napajaju na ten server.Tak ze si prosim o vysvetlenie.Mam Gigovy internet a som napojeny na kabel nie WIFI!!!!!!!! Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

V sietovej karte problem nie je a som zapojeny cez ONT huawei od telekomu.Ako teraz zistim problem Huawei?

Osobne nemam dobre skusenosti s telekom zariadeniami. Vacsina problemov plynie zrovna z tychto ich "routrov". Najlepsie ak skusi ine zariadenie. Pozicaj od kamaratov napriklad :D. Nastav si to na telekom a uvidis. Packetloss moze sposobovaj aj to ak si router velmi dlho nerestartoval, treba update firmware atd. Poskusaj a uvidis.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V sietovej karte problem nie je a som zapojeny cez ONT huawei od telekomu.Ako teraz zistim problem Huawei?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Packet loss nemusi byt problem telekomu. Pakety moze zahadzovat hocijaky iny router na ceste medzi tebou a serverom, mozes mat problem zo sietovkou v pc alebo routery ... tazko povedat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar