Pakety loss

Otázka

• 0

Dobry den,zaujimalo by ma preco ,mam velke straty paketov na zahranicne servery?Uz to trva asi mesiac a Telekom mi tvrdi ze vsetko je OK.Mam kamaratov ktory maju ineho providera a nemaju s tym problem,tiez sa napajaju na ten server.Tak ze si prosim o vysvetlenie.Mam Gigovy internet a som napojeny na kabel nie WIFI!!!!!!!! Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Packet loss nemusi byt problem telekomu. Pakety moze zahadzovat hocijaky iny router na ceste medzi tebou a serverom, mozes mat problem zo sietovkou v pc alebo routery ... tazko povedat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V sietovej karte problem nie je a som zapojeny cez ONT huawei od telekomu.Ako teraz zistim problem Huawei?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V sietovej karte problem nie je a som zapojeny cez ONT huawei od telekomu.Ako teraz zistim problem Huawei?

Osobne nemam dobre skusenosti s telekom zariadeniami. Vacsina problemov plynie zrovna z tychto ich "routrov". Najlepsie ak skusi ine zariadenie. Pozicaj od kamaratov napriklad :D. Nastav si to na telekom a uvidis. Packetloss moze sposobovaj aj to ak si router velmi dlho nerestartoval, treba update firmware atd. Poskusaj a uvidis.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar