odškodnenie

Otázka

• 0

Dobrý deň,

Rada by som sa informovala o odskodneni Vašich zákazníkov,ktorí majú program s neobmedzenými volaniami a podobne

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

To isté čo aj iný zákazníci a zároveň tu:

Pekne niekto popísal, že odškodnenie za ten deň by bolo možno nejakých 0,30€, inak ako takto ja chápem všetkých situáciu, keby sa mi toto stalo tak tiež možno čakám lepšie odškodnenie, ale vyhovieť sa predsa nedá všetkým, si zober, že tým, čo majú Easy tak toto ich možno poteší, áno potom sú tu tí čo majú veľa dát a neobmedzené volania a SMS, a tých akože chceš ako odškodniť? Keby mali riešiť individuálne odškodnenie, pre každý paušál či zvlášť pre Easy tak to by bolo nespravodlivé z časti.

Najlepšie odškodnenie aké by mohli všetci dostať je, že odpustí sa jedna faktúra, to je maximálne odškodnenie aké by človek mohol dostať si myslím, ale tu nastáva problém, že ten kto má Easy čo dostane keď neplatí faktúru? Prípadne nespravodlivosť je taká, že jednému odpustia faktúru v hodote 70€ a druhému dajme tomu iba 20€, vo všetkom je proste nejaká nespravodlivosť.

Taktiež keď všetci tu chcú nejaké odškodnenie, akože aké si predstavujú, ani to aké sami nevedia!!! 

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podľa vyjadrenia ak máte paušál s neobmedzenými dátami, tak dostanete dáta navyše 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A funguje to skvelé, podľa mňa to je aj test Telekomu, ako zvládnu služby pri vyššej záťaži a ja som stiahol zatiaľ cca 1,5 GB dát, zvyčajne na testovacie účely a stabilne to v okresnom meste pokrytom 75MBits šľape 22down/20up.  Klobúk dole, za seba hovorím, že to stíha v pohode.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to proste tak že ked mate neobmedzene volania a sms tak mate neobmedzene data na cely den je to ako keby ste si kupili denne data neobmedzene za 4.99€ ale vy za to nezaplatite nič tak čo je podla vas vyhoda ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar