Otázka

• 0

Dobrý deň, som v T-come odjakživa, cez 13r. doteraz som mal paušál Happy L, neobmedzené volania, neobmedzené SMS/MMS, 3GB, aj skupinu magenta a platil som mesačne 21,98eur. Toho mesiaca mi končí viazanosť 29.5.2019 Chcel som ostať i naďalej v T-come, ale ani jeden paušál mi nevyhovuje... Buď budem platiť za dáta ktoré nikdy neminiem s paušálom Áno L 30eur mesačne, alebo pôjdem na nižší paušál Áno M za 20eur mesačne Dáta kde si už musím platiť SMS/MMS 0,07eur a zase sa musím viazať... Je smutné, že po toľkých rokoch mi nevie T-com ponúknuť nič iné... .. Nerozumiem tej politike, internet a televíziu som už zmenil ktorú som tak tiež roky mal u T-come asi je čas na zmenu aj operátora, či?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Daj si ziadost o prenos, telekom sa ti ozve. Vyplakavanie na fore nepomoze iba ciny.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To v tom horšom prípade podať žiadosť o prenos čísla ku konkurencii. Nech skúsi napísať na Telekom chat na Facebooku,aký paušál chce a,že za výhodnejšie ceny.. Zvyčajne sa dá dohodnúť s Telekomom. Pokiaľ nie,tak prenos čísla ku konkurencii,oni zvyčajne potom zareagujú.👍 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aurel8 nik tu nevyplakáva, poukazujerm na realitu... Stáli zákazníci už nie sú zaujímaví, len nech človek platí a je ticho ako mulica... Je smutné že u konkurencie kde človek nikdy nebol, dostane lepšiu ponuku ako u niekoho u koho je 12 - 13r a mal nie len paušál, ale i internet a televíziu... To, že mi budú volať, keď už dostanú moju výpoveď - žiadosť na prenos čísla je neskoro...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aurel8 nik tu nevyplakáva, poukazujerm na realitu... Stáli zákazníci už nie sú zaujímaví, len nech človek platí a je ticho ako mulica... Je smutné že u konkurencie kde človek nikdy nebol, dostane lepšiu ponuku ako u niekoho u koho je 12 - 13r a mal nie len paušál, ale i internet a televíziu... To, že mi budú volať, keď už dostanú moju výpoveď - žiadosť na prenos čísla je neskoro...

Prenos čísla nie je výpoveď. Po skončení viazanosti si výber to, čo ti je najbližšie a požiadaj o prenos. Do 2dni by sa ti mali ozvať, keď nie, prejdeš tam, kde to budeš mať výhodnejšie. Viac hľadaj na iných fórach, kde sa píše aj o prenose a praktikách.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne tak prenos cisla nie je vypoved oni to vedia stopnut. Vsak ani v jednom zamestnani nebudes cely zivot ak ti niekde inde daju lepsi plat alebo ine benefity, proste volny trh, konkurencia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.