Mam tu viacero problemou.

Otázka

• 0

Dobrý deň potreboval by som poradiť ako zrychliť upload a kedi bi napriklat mohli zvisit telekomaci upload, a mozem zasahovat do optickeho kabla lebo ho potrebujem skratit do serverovej miesnosti lebo je moc dlhy, a neviete kedi telekom bude v Nitre v lokalite Tr. A. Hlinku viest Opt. Vlakno lebo bi som ho potreboval do domu očul som že to bi muselo rozhodnuť Mesto alebo Dana lokalita lebo doma mam mensiu serverovnu a strasne mi chýba ten upload dowloand mam v pohode stihato napriklad kamarat sa mi pripoji na dialku na moj server a ma okolo 250ms -ping a strasne to na **piip** odosiela data a nepistemi že mam nahovno serveri keď som dal za 1 server 500€ bez ram hard disku atd... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý deň potreboval by som poradiť ako zrychliť upload a kedi bi napriklat mohli zvisit telekomaci upload, a mozem zasahovat do optickeho kabla lebo ho potrebujem skratit do serverovej miesnosti lebo je moc dlhy, a neviete kedi telekom bude v Nitre v lokalite Tr. A. Hlinku viest Opt. Vlakno lebo bi som ho potreboval do domu očul som že to bi muselo rozhodnuť Mesto alebo Dana lokalita lebo doma mam mensiu serverovnu a strasne mi chýba ten upload dowloand mam v pohode stihato napriklad kamarat sa mi pripoji na dialku na moj server a ma okolo 250ms -ping a strasne to na **piip** odosiela data a nepistemi že mam nahovno serveri keď som dal za 1 server 500€ bez ram hard disku atd... 

Prosím! Skús to napísať ešte raz bez chýb a aby to bolo zrozumitelné! Nikto tomuto nepochopý... 🙃

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nejastnosti:

1. Naco skracovat opticky kabel, jednoducho ho zmotaj do klbka a uchyt ho niekde v racku. Ak by bol kratky to je ina vec...
  2. Ak mas optiku preco potrebujes vediet ci budu viest vlakno danou lokalitou?
  3. Aky mas teda program od telekomu? Ak mas optiku takze mas 15/1 alebo 60/6 alebo 300/30. Zisti si ci mas dostupnu na tvojej adrese sluzbu GIGA ktora dosahuje 100Mbit upload (co ti bude stacit).
  4. Za dalsie servre v hodnote 500€ nemaju ziadnu vypovednu hodnotu o ich kvalite
  5. Aky internet ma tvoj kamarat? Nemusi byt nizky upload na tvojej strane...
  6. A ozaj tu gramatiku/slovosled/ukoncenie a zacatie vety. Viem ze nikto nie je dokonaly, urcite aj mne sa tu najde nejaka chyba ale v tvojom pripade uz sa zle chape co presne potrebujes.

Editoval Filipo21

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz