novy telefon

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobry den chcem sa spitat,ked som si robil novy pausal nebral som telefon.Ale bohuzial som ho teraz rozbil da sa teraz zobrat novy mobil.Ak ano tak poprosim o radu,ale aby som nemusel chodit priamo do predajne,nemam nikdy cas(robim stale az do vecera).Da sa to urobit aj cez web.Dakujem

Editoval migi0078

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

V niektorých prípadoch to povolia po 6 mesiacoch od aktivácie, treba zavolať na linku tak ako písal @Marcel, alebo nechaj číslo na stránke Telekom a oni Ti zavolajú, alebo sa skús spojiť priamo cez chat - stránka Telekom dole vpravo zelená ikonka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Volaj infolinku 0800 123 456, ale keďže si ho bral telefón k paušálu, predpokladám, že nebude to možné keďže tvoja viazanosť nevypršala. Ibaže by si mal extra poistenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som to zle napisal,moja chyba.Telefon som na zmluvu nebral,ale teraz by som si chcel zobrat.Da sa to nejako dodatocne?Ten telefon co som tam spominal som rozbil moj vlastny,nie z telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na www.telekom.sk je hned vpravo take okno:  Máte nárok na nový mobil? Overte si to jednoducho dvoma krokmi.
tu sa to da zistit, skuste tam zadat cislo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na www.telekom.sk je hned vpravo take okno:  Máte nárok na nový mobil? Overte si to jednoducho dvoma krokmi.
tu sa to da zistit, skuste tam zadat cislo

Vyhodí mu hlášku, že nemá nárok na nový telefón (keďže je novo viazaný). Preto treba radšej zavolať, alebo napísať, ako bolo napísané vyššie. Za určitých podmienok je možné, že nový telefón dostane. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @migi0078

odpoveď od @folky som označila ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty.

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže

Prajem pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.