optika v malych mestach

Otázka

• 0

Som z mensieho mesta a vsimol som si, ze asi pred 3 rokmi sa zacala kopat optika na roznych uliciach. Ani vlastne neviem kto realizuje, resp. kto si objednal vykop pre optiku, ale pravdepodobne pojde o telekom (spoluobcania vedia len to ze kopu na internet).

Zatial co som si vedomi, tak na 3-4 uliciach sa kopalo. Nejak som to nesledovl, ale myslim, ze sa zakopavala chranicka a optika tam este nie je (zrejme sa bude zafukovat neskor (nevedno kedy (a vlastne ani neviem, kto by to mohol vediet))).

Ja byvam na takej blbej ulici, kde je asi 15 (6-bytovych) bytoviek a asi dalsie 2 bloky mozno s 50-60 bytmi. Potom je medzera, garaze atd ... a potom zacinaju rodinne domy. Tie domy su tak trocha roztahane (ale ja za to nemozem). Dalej pokracuju radove domy a na druhej strane ulice su klasicke domy. 

Minuleho roku sa zacalo kopat z jednej strany ulice, ale vela sa toho nevykopalo. Teraz sa kope zase z druheho konca ulice (kde su bytovky). Mam taky pocit, ze ani z jednej strany sa ku nam nedojde, lebo mi sme tak trochu roztahany.

Kde by som si vedel zistit, ci a ak ano kedy sa vobec zacne kopat.

Ak sa pozrem cez mapu pokrytia, tak z nej nic nemam, pretoze mapa ukazuje, ze optiku mam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ahoj @janyxx,

napíš mi prosím do súkromnej správy tvoju adresu, preverím to.

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz