Sim karta bez trvaleho pobytu, obcianskeho, rodneho cisla - MOZNE?

Otázka

• 0

Hello,

Byvam mimo Slovenska, obcianstvo slovenske uz nemam a rodne cislo som zabudla. Nejde mi o anonymnu sim kartu, len by som chcela surfovat za menej ked som na Slovensku - asi tak 2-krat do roka. Pisala som aj inemu operatorovi, ktory mi napisal, ze mam ist na postu….. (ako asi ked na Slovensku nie som!?).  Chcela by som si kupit sim kartu cez internet, aby som na Slovensko s tou sim kartou uz prichadzala a nemusela ist k nejakemu operatorovi pocas mojej dovolenky. Poradi mi niekto ako na to?

Dakujem vopred

Zdravim

Eva

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 1

Ahoj @eva.berg001atgmail.com

odpoveď od @Samer303 som označila ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mala Ty. V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže

Dopĺňam, Easy karta musí byť evidovaná na zákazníka - občana SR s rodným číslom a OP v prrípade doručenia kuriérom je potrebné zmluvu osobne podpísať a musí byť doručovaná na územie Slovenska, v prípade zahraničných zákazníkov je to dátum narodenia  a identifikačný doklad, takúto kartu si môžu zakúpiť na počkanie na ktorejkoľvek predajni Telekom.

Prajem pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Aj keby to malo byť možné tak s tým, že to chceš kúpiť si cez internet a následne asi by si chcela aby ti ju do zahraničia doručili, to nebude možné, simkartu ti doručia len v rámci SR, zároveň keby si vypĺňala tento formulár o Easy kartu: https://www.telekom.sk/volania/easy/objednavka/nova-easy-s-datami/mam-zaujem tak tam je povinný údaj rodné číslo a aj číslo občianskeho preukazu.

Zároveň ak tam kde bývaš teraz sa tá krajina nachádza v EU tak potom by malo niečo platiť aj v iných štátoch EU, ale ak tá krajina nie je v EU, tak potom asi reálne na Slovensku typujem, že takto pre tých čo prídu zo zahraničia tak možno by sa simkarta dala kúpiť jedine na pobočke, zároveň treba následne počítať s tým, že ak by si si aj nejakú predplatenku vybavila tak najväčšia platnosť aká môže byť je 12 mesiacov platí kredit a aj simkarta.

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz