TENTO PIATOK JE NA NÁS

Otázka

• 0

Radi by sme vám oznámili, že po piatkovom výpadku je naša sieť stabilná a všetky naše systémy bežia naplno. Počas piatka a najmä počas víkendu sme venovali obrovské množstvo úsilia na zabezpečenie čo najlepšej funkcionality – výpadok bol úspešne diagnostikovaný a odstránený. Počas posledných dní sme monitorovali aj výkon sietí, aby sme skontrolovali plný výkon našej prevádzky. V piatkovej finálnej aktualizácii sme dali zákazníkom sľub, že to nenecháme len tak. Chceme ho dodržať, a preto dáme tento piatok v mobilných sieťach bezplatné volania, správy a dáta na Slovensku zadarmo pre všetkých bez ohľadu na to, či zažili výpadok alebo im služby fungovali. Tieto výhody budú k dispozícii pre všetkých a automaticky. Viac informácií nájdete tu. 

Ešte raz ďakujeme všetkým za pochopenie a veríme, že nám zachováte svoju priazeň.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 2

Pridal (editované)

Ľudia sú omylní, stroje nedokonalé... Nesnažte sa za každú cenu z toho vytlcť maximum a buďte aj trochu objektívni sami k sebe. 

1. dáta, voľné minúty ani SMS sa nebudú odpočítavať a platí to pre paušál ako aj EASY a pre všetkých. Myslím si, že je to fér a už teraz vidím, ako to mnohí zneužijú a úplne zbytočne. Paradoxne tí, ktorých sa to nedotklo prip. minimálne.

2. Alžbeta (b.o.)  myslím, že netreba preháňať.  Stačilo zbehnúť niekde po ceste a kľudne si zaobstarať kartu na kredit od konkurencie, ak to bolo súrne, prípadne poprosiť kolegu, suseda. Ak by ste chceli ísť súrne do nemocnice a zobrať si taxík, tak verím, že tu cestu si nájdete aj bez Telekomu.

3. mňa sa to dotklo tiež bytostne, ale kde sa pohnem som mal ako doma, tak v kancelárii WI-FI a nebol problém použiť Skype, Viber , WhatsApp atď.

Je len dobrým gestom, že sa k tomu Telekom podujal. Aj to je dôkaz toho, že je to Mercedes medzi operátormi, nakoľko ja evidujem prvý výpadok od svojho vstupu do Telekomu.

Editoval Marcel
odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Miška, platí to aj pre Easy? 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem. 😉

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a prečo sa stále nemôžem prihlásiť do mailu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A bude kompenzácia za nedostupnosť mailu? Aspoň odpusteny jeden paušál? 😁

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako to vyriešite ohľadom ľudí, ktorí majú paušál?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @csengel

napíš mi prosím tvoje telefónne číslo a email do súkromnej správy. Kolegovia preveria funkčnosť.

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A čo keď mám neobmedzený paušal tak budem mat aspoň data zadarmo ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

To si snad robite pr..l, sposobili ste ludom a firmam nemale skody, mna osobne vas vypadok stal 35€. Se..e ma to principionalne, v tej sume mam od vas sukromny mesacny pausal, a vy mi ako kompenzaciu date volanie zdarma v jeden den aj ked mam v ramci pausalu neobmedzene volania, zdarma spravy ktore uz dnes nikto nevyuziva (aj tie mam zdarma v ramci pausalu) jeden den dat... Pozdravujem krizovy management, to musi byt banda uzasne schopnych ludi...

Editoval duritka
udajne vulgarizmy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, mám neobmedzené volania, aj neobmedzené sms, a platím teda aj vyšší paušál. Ako mím pochopiť vašu kompenzáciu? V čom mi budete kompenzovať v piatok môj účet???? Som ZŤP, manžela mi odviezli do nemocnice a ja som si nemohla ani taxi zavolať ,aby som mu odniesla veci do nemocnice. Sme 20 rokov vašimi klientami, tak by sme si zaslužili veľkorysejšiu kompenzáciu. Alžbeta

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar