Otázka

• 0

Dobrý deň, 

budete mať v blízkej dobe v ponuke Samsung galaxy a70? Ak áno, kedy asi? 

Ďakujem za odpoveď. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @Zuzinka37

pridanie Samsung Galaxy A70 momentálne neplánujeme. Naši zákazníci sa ale môžu tešiť na niečo lepšie :) 

@Ľuboš 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

To fakt rozmýšľa niekto nad kúpou Samsungu? :D Ja z vlastnej skúsenosti musím povedať, že Samsung už nikdy, je to predražený šmejd, a ani pekný nie je :D a reálne môžeš ho po roku aj vyhodiť, alebo bude starý keďže Samsung vydáva telefóny ako na bežiacom páse. 

Síce som prešiel na Apple a som spokojný o 100%, ale keby som si vyberal mobil z Androidom Samsungu sa vyhnem oblúkom. 

Zároveň toto je môj názor, možno sa niekomu ich mobily páčia, ale po vlastnej skúsenosti a to hlavne S6 už nikdy, chápem starý mobil jak nič, ale keď bol nový tak pár mesiacov v pohode ale po čase už nepoužiteľný a dnes? Doteraz ho mám niekde v šuflíku, ale použiteľný nebude :D

Hej je to mobil z roku 2015, čiže 4 roky bude mať, ale ak nedokáže toľko mobil vydržať, to je bieda, a ak to porovnám s iPhonom 6S, ktorý vyšiel v tom istom roku a tento mobil teraz po 4 rokoch bude fungovať ako na začiatku, a stále sa dokonca predáva.

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Konci mi pausal, moto z4 bude az koncom roka kedze mam z1 rad by som v serii pokracoval ale lenovo to kazi co sa tyka updatov (hodnotenie kleslo uz velmi dole) tak som sa obzeral po alternatívach. Som v budgete takže tel cca 400e co a70 splna do halieru, amoled 6.7 display NFC dual sim 6g,128g akurat, 4500mah baterka, wireless charging nic na taku baterku a ine zariadenie s tou tech nemam, akurat google feed mi tam chyba a jedno male negativa ze je to plastak ale silikonovy kryt ma byt v baleni (aj ked nikde nikto to neuvadza iba v recenziach a unboxingoch). Pravda mal som galaxy ace 2 a bol to smejd ale to bolo v 2013tom a bol to lowend jak svina, zachranil ho cyanogen. Časy sa menia. 

Huawei je mrtvy odkedy ho googl zrusil pred 2 dnami. Samsung je na trhu uz velmi dlho. Iphone nechcem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Update: telefon sa na svk predava cca iba tyzden? Vyhoda co sa tyka updatov , samsung sa tuna dosť polepšil co je pre  mna velmi dolezite , len minulý mesiac 3 velke security diery sa fixovali.

Ps: predosly prispevok mi nejde editovat druhy krat kedze pri prvej editaci ma odhlasilo za necinnost? xD ???

Editoval antonrikk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Konci mi pausal, moto z4 bude az koncom roka kedze mam z1 rad by som v serii pokracoval ale lenovo to kazi co sa tyka updatov (hodnotenie kleslo uz velmi dole) tak som sa obzeral po alternatívach. Som v budgete takže tel cca 400e co a70 splna do halieru, amoled 6.7 display NFC dual sim 6g,128g akurat, 4500mah baterka, wireless charging nic na taku baterku a ine zariadenie s tou tech nemam, akurat google feed mi tam chyba a jedno male negativa ze je to plastak ale silikonovy kryt ma byt v baleni (aj ked nikde nikto to neuvadza iba v recenziach a unboxingoch). Pravda mal som galaxy ace 2 a bol to smejd ale to bolo v 2013tom a bol to lowend jak svina, zachranil ho cyanogen. Časy sa menia. 

Huawei je mrtvy odkedy ho googl zrusil pred 2 dnami. Samsung je na trhu uz velmi dlho. Iphone nechcem.

Existuje tu ešte značka Xiaomi, Telekom ich síce nemá v ponuke, ale ak ťa má aj s nejakou "trápnou" dotáciou ten mobil vyjsť 400€ to je celkom drahý, na to, že Xiaomi kúpiš za 200€ a určite s podobnými parametrami. 

Ale ono aj tak tie mobily už sú strašne identické nikto nemá poriadne nič origiálne, napríklad keď som pozrel teraz čo chceš ten A70 tak držal som v ruke Huawei P20 lite, a aj tuším to bol Xiaomi Redmi Note 7 a keby som mal dať vedľa seba tieto mobily tak vyzerajú strašne identicky a svojimi vlastnosťami asi taktiež.

Taktiež, sa divím, že sa oplatí ešte niekomu kupovať v roku 2019 mobil u operátora, kde to fakt nevyjde extra lacnejšie, kedysi tiež si pamätám som mával mobily od operátorov lebo vtedy ešte boli za ne malé poplatky, a vadilo mi aj čakanie 2 roky dokým skončí akcia, ale dnes, radšej kúpiť za hotové niekde v e-shope najlepšie, a aspoň pri niektorých telefónoch, napríklad tu u Samsungu môžeš očakávať aj oneskorené aktualizácie, keďže operátor má proste nejakú potrebu to ešte kontrolovať či čo vlastne robí a tým to zdržuje, a takáto vec by sa mala pekne zakázať, normálne nech oficiálne každý dostane aktualizáciu od výrobcu, operátor to nemá čo brzdiť.

Editoval Samer303
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Mohli by ste ozrejmit to "lepsie"?

Ak nebude v ponuke tak beriem z obchodu, a ak nebude dostupne volte (co sa v zozname podporovanych zariadeni telekomu nenachadza), tak budem musiet ukoncit viazanost.

Ps: Mate uz len mesiac. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.