Kurierska spolocnost Remax

Otázka

• 0

Odporucam vymenit vasu kuriesku spolocnost za spolahlivejsiu. Nie je to prvy krat co kurier nereaguje na volanie, balik nedoruci na cas a ani vas neinformuje o jeho nedodani. Mozete cakat cely den aj viac. Tablet nam doniesol rozbity, mobil doniesol nie v den ked prisla sms ale az na treti den  a neragoval ani na opakovane volanie. Tentokrat som zase cakala cely den. Volala mu niekolko krat no on nie je schopny ani zodvihnut ci zavolat spat. Nie kazdy moze sediet na zadku cely den a cakat ci sa mu milostivemu bude chciet prist vobec. Tato kurierska spolocnost je snad najhorsia na Slovensku vzdy iba problemy su s nimi. Nehovorim este o tom ze mobil mi mal byt doruceny do 5 dni. Cakam ze pride zase rozbity ako naposledy lebo nebol vobec bezpecne zabaleny..ziadna ochrana ako bublinkova folia ci vhodna vypln, proste len tak v krabicke. Ste fakt super !!!

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 1

Treba sa sťažovať v Remaxe priamo na dotyčného kuriéra. U nás musím kuriéra z Remaxu zase pochváliť. Vždy zavolá, povie približný čas, dokonca nemá problém doručiť mi to do práce, aj keď uvedená adresa je domov. Všetko je o ľuďoch. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stazovat sa priamo v Remax-e aj planujem a to hned v pondelok. Divim sa ze tcom spolupracuje s takou spolocnostou o ktorej su vsade iba same 

*iba same zle hodnotenia

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tu bude problém asi hlavne s kuriérom ktorý jazdí v tom rajóne kde bývaš ty, osobne mám tiež zatiaľ kladné skúsenosti s kuriérmi tejto spoločnosti, len trochu mi vadí, že keď som to nemohol ja previať tak nemohol nikto, keďže dokonca pani kuriérka trvala na tom, že to môže previať len ten na koho je písaná zásielka, toto bol jediný menší problém, inak žiadny.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Remax, vždy bez problémov, miestny kuriér ma pozná po mene, donesie zásielku aj mimo, prípadne nechá u seba na čas, kedy to mne vyhovuje. Toto rieš priamo s kuriérom v tvojej oblasti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Odporucam vymenit vasu kuriesku spolocnost za spolahlivejsiu. Nie je to prvy krat co kurier nereaguje na volanie, balik nedoruci na cas a ani vas neinformuje o jeho nedodani. Mozete cakat cely den aj viac. Tablet nam doniesol rozbity, mobil doniesol nie v den ked prisla sms ale az na treti den  a neragoval ani na opakovane volanie. Tentokrat som zase cakala cely den. Volala mu niekolko krat no on nie je schopny ani zodvihnut ci zavolat spat. Nie kazdy moze sediet na zadku cely den a cakat ci sa mu milostivemu bude chciet prist vobec. Tato kurierska spolocnost je snad najhorsia na Slovensku vzdy iba problemy su s nimi. Nehovorim este o tom ze mobil mi mal byt doruceny do 5 dni. Cakam ze pride zase rozbity ako naposledy lebo nebol vobec bezpecne zabaleny..ziadna ochrana ako bublinkova folia ci vhodna vypln, proste len tak v krabicke. Ste fakt super !!!

Dobrý deň,

Tiež máme strašne zlé skúsenosti s kuriérskou firmou Remax, viac ako týždeň sme čakali na doručenie balíka ,okres Rim.Sobota

Neochota o ničom.

Odporúčam  jednoznačne vymeniť kuriérsku firmu !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kurierska spolocnost ktora vam v tej sms neoznami aspon 2 hodinove okno kedy budu dorucovat je fakt otrasna. to mozem cely den sediet na **piip** a cakat kedy sa niekto ukaze. keby som vedela ze to bude takto tak sa vam na ten pausal vys.rem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kurierska spolocnost ktora vam v tej sms neoznami aspon 2 hodinove okno kedy budu dorucovat je fakt otrasna. to mozem cely den sediet na **piip** a cakat kedy sa niekto ukaze. keby som vedela ze to bude takto tak sa vam na ten pausal vys.rem.

len pre info to vyhviezdickovane nebol a ziadna nadavka ale standarne oznacenie sedacej casti vasho tela.  telekom, to fakt?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz