SIGNAL UZ IDE

Otázka

• 0

Mne uz vsetko funguje. Zalozil som ale dalsiu temu kedze tu ako inteligent zaklada nove temy o tom istom, nevie citat status od telekomu na FB, dokonca sa nasli majstri, ktori ziadaju odskodnenie. Len sa vam chvalim aby som vas na.ral. 

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

19,20 Moldava nad Bodvou..sieť stale iba ťiesňove volania...Ďakujem za stratu cca 400 euro pretože moja firma ostala bez spojenia a nevedel som odoslať objednavku na  na pondelok. Akonahle mi skonci pausal Happy XL asi zmenim operatora

Veľa štatista, hlavne u konkurencie v teplejších citrusových farbách, tam to budeš riešiť častejšie ako tu, kde som osobne zažil prvý takýto výpadok od roku 2012

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

19,20 Moldava nad Bodvou..sieť stale iba ťiesňove volania...Ďakujem za stratu cca 400 euro pretože moja firma ostala bez spojenia a nevedel som odoslať objednavku na  na pondelok. Akonahle mi skonci pausal Happy XL asi zmenim operatora

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to predsa,len technika a tá môže zlyhať...Momentálne som v Rumunsku a evidoval som výpadok signálu v roamingu. Skrátka do žiadnej siete má neprihlásilo. Nešlo volať,písať SMS,ani dáta nešli. Teraz zhruba pred hodinou to ide všetko O.K.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar