Nejde ani roaming ani signál

Otázka

• 0

Od 11:30 nemám signál aktuálne stále nemám nemám ani roaming nedá sa nič spraviť cez neho píše offline. Čiže už skoro 5,5 hod som bez komunikácii a to som v zahraničí to nechcem vedieť ako nadávajú doma že nemajú signál či TV alebo telefón. A najviac ma zaráža a udivuje aké dezinformácie udavate na aktualitach že roaming nejde ale pri tom ide keďže sa pozriem na spotrebu tak ste dávali aj za to ze som nebol prihlásený na roaming aj tak ste mi zobrali dáta co absolútne nechápem a pevne verím že dáte náhradu keďže neplatím 3€mesacne ale 80€ za telefón internet a TV. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

VÝPADOK UKONČENÝ – Sme späť v normálnom režime našich mobilných sietí. Ak vám stále nejde 4G sieť, skúste, prosím, ešte raz reštartovať telefón. Ospravedlňujeme sa za všetky spôsobené nepríjemnosti, zmeškané hovory a nedoručené správy. Zo všetkých síl sme sa snažili vyriešiť situáciu čo najskôr. V najbližších dňoch budeme situáciu neustále monitorovať. Je nám veľmi ľúto, že ste kvôli nášmu výpadku mali zlú skúsenosť a nenecháme to len tak.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar