Výpadok signálu 0915438486

Otázka

• 0

Dobrý deň ,

po cely deň mám výpadok signálu čo značne poznačilo mnoho veci týkajúceho sa dnešného dňa .

ziadam o vysvetlenie a ponuku odškodnenia .

dakujem 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Pripájam sa som zvedavý na vysvetlenie a ponuku odškodnenia,  Teraz som zistil že manželke signál nabehol, ja sa stále nemôžem dovolať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez chcem odskodnenie. Pizza bude stacit. :ph34r:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez chcem odskodnenie. Pizza bude stacit. :ph34r:

Nedal si adresu. Ako Ti ju majú doručiť? 🤣

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pripájam sa k sťažnosti som podnikateľ a dnes som nevedel zariadiť veľa veci....Za vaše služby každý mesiac platím nie málo... Dúfam že dostanem nejakú kompenzáciu. Za odpoveď ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mam cislo s prefixom 0903  tj som zakaznikom od roku ..eee ani neviem   ale je to dlho ...viackrat ma lakali do orange..predtym globtel. a ostal som ajked boli lepsie ponuky.dnes ako zivnostnik som stratil cca 400 euro lebo som nevedel ani hovorovo ani sms ani internetom odoslat objednavku do skladu..dakujem .....prva prilezitost a prehodnotim moje cca 22 rocne posobenie s touto firmou...tak ako mojich zakaznikov nezaujima ze v pondelok nebude žeriav na stavbe/140 eu na hodinu/ lebo nebol telefon...ani mna nezaujima preco....... pockam s ponukou telekomu ...ak nic tak aj ja nic.. pausal mam happy xl

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uvedomte si, že výpadok takéhoto rozmeru som zažil od roku 2012 po prvýkrát. Čo je na funkčnosť celého systému až neuveriteľné. Chápem, že niektorí mohli byť poškodení, hlavne profesie bytostne závislé od telefónov, ako sú marketingové spoločnosti, taxikári atď, ale ako Mišo Korec spomínal, bude sa postupovať individuálne ku každému klientovi. Sám som podnikateľ a vôbec mi to nevadilo. Aspoň som mal deň bez telefónu a stihol v kľude doriešiť si aj iné pracovné povinnosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.