Signál nejde !!! Vysvetlenie a odškodné

Otázka

• -2

Zdravím akože kvôli čomu nejde nikomu signál platíme vam nemalé peniaze všetci zákazníci a ani ziadna informácia že nebude signál nič poprosím vysvetlenie a odškodné keďže každý človek ma svoje potreby volať a je to dosť dôležité a kvôli vam sa neviem dohodnúť keď to najviac treba na dôležitých veciach .  Myslim že v zmluvných podmienkach je tiež včasné informovanie o výpadku siete 

odpoveď sa páči : 6 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

28 odpovedí na túto otázku

• 0

mam cislo s prefixom 0903  tj som zakaznikom od roku ..eee ani neviem   ale je to dlho ...viackrat ma lakali do orange..predtym globtel. a ostal som ajked boli lepsie ponuky.dnes ako zivnostnik som stratil cca 400 euro lebo som nevedel ani hovorovo ani sms ani internetom odoslat objednavku do skladu..dakujem .....prva prilezitost a prehodnotim moje cca 22 rocne posobenie s touto firmou...tak ako mojich zakaznikov nezaujima ze v pondelok nebude žeriav na stavbe/140 eu na hodinu/ lebo nebol telefon...ani mna nezaujima preco....... pockam s ponukou telekomu ...ak nic tak aj ja nic.. pausal mam happy xl

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

toto predsa ani sám Telekom nečakal.

nerobím pre Telekom a áno, ani nepodnikám. ale keby som podnikal, tak sa asi tiež nezbláznim a nájdem si (aspoň dočasne) iné riešenie. zbehnem k inému operátorovi a kúpim si predplatenú kartu a budem ďalej komunikovať s každým cez mail alebo iné kanály. prečo by som mal útočiť na operátora a nezastať sa ho? ako často nastane takýto stav? takéto si ja osobne nepamätám. ale to bude asi tým, že nie som v Telekome 18 rokov. ak sa smiem opýtať, za tých 18 rokov, koľko takýchto výpadkov bolo v Telekome?

mam cislo s prefixom 0903  tj som zakaznikom od roku ..eee ani neviem   ale je to dlho ...viackrat ma lakali do orange..predtym globtel. a ostal som ajked boli lepsie ponuky.dnes ako zivnostnik som stratil cca 400 euro lebo som nevedel ani hovorovo ani sms ani internetom odoslat objednavku do skladu..dakujem .....prva prilezitost a prehodnotim moje cca 22 rocne posobenie s touto firmou...tak ako mojich zakaznikov nezaujima ze v pondelok nebude žeriav na stavbe/140 eu na hodinu/ lebo nebol telefon...ani mna nezaujima preco....... pockam s ponukou telekomu ...ak nic tak aj ja nic.. pausal mam happy xl

a kupovat nieco..vies  ak som zivnostnik so zeriavom a robim a telefonicky komunikujem..nemam ziadnu šancu odbehnut a nechat tak vsetko na stavbe... lebo...to nieje take jednoduche... ak sa stavia hala obchodaku..tak necham a ..idem si po nejaku kartu a 50 robotnikov stoji?????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
5 hours ago, 0903617210 said:

a kupovat nieco..vies  ak som zivnostnik so zeriavom a robim a telefonicky komunikujem..nemam ziadnu šancu odbehnut a nechat tak vsetko na stavbe... lebo...to nieje take jednoduche... ak sa stavia hala obchodaku..tak necham a ..idem si po nejaku kartu a 50 robotnikov stoji?????

Mrzí ma, že si prišiel o cca. 400 EUR. Mrzí ma, že si si nemohol odbehnúť kúpiť kartu iného operátora. Ja som len chcel poukázať na to, že stavajú sa aj podstatne horšie veci a fakt je ten, že pokiaľ nejde o život, nejde o nič. Spamovanie diskusného fóra nenávistnými príspevkami nič nevyrieši, nikomu nepomôže. Skôr naopak. Ľudia majú úžasnú schopnosť samona**rania.

Keby išlo (nedajbože) o život, tak na tiesňovú linku sa dovoláš aj bez SIM karty. Teda, malo by to fungovať. Nikdy som to neskúšal.

Keď už ale išlo o cca. 400 EUR, nemohol nikto z 50. robotníkov požičať mobil? Alebo všetci sú v Telekome? Alebo Ty si nebol s nimi?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.