Otázka

• 0

Prosim Vas co sa deje zo signalom cakam kuriera a nemam vobec signal.... neviem sa nikam dovolat ani na poruchovu linku viete mi spravit reset nejaky???F950A0B9-41B3-4FF9-8F92-37B2C8188097.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

47 odpovedí na túto otázku

• 0

Z Bodikov  sestra vola manželke ..Jablonove a funguje  ..opačne nie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám telekom slovenskú SIM no momentálne som v Holandsku ale signál už  vyše hodiny žiadny :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bez signálu aj BB. >:( . Končím zbohom Telekom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A co tak zavesit tuto dolezitu informaciu na web telekomu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Most pri Bratislave tiez bez signalu asi naozaj porozmyslam odchod k inemu operatorovi nonstop neviditelna wifi nic ine nerobim iba menim router a restartujem... a teraz dalsi vypadok ani volat ani nic...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A co tak zavesit tuto dolezitu informaciu na web telekomu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V  Senci od 12tej evidujem vypadok mobilnej siete. Kto vie o aku poruchu ide a kedy bude odstranena?

Este ze nevypadol aj internet.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Trnava uz cca hodinu ani signal ani mobilny internet nejdu. Internet doma a TV idu. 

To je necakany celoslovensky vypadok alebo oni nieco opravuju o com neinformovali? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Galvaniho Bratislava - uz minimalne 2 hodiny uplne bez signalu - telefon sa nevie nalogovat na siet

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som v cesku v kladne a takisto nemozem chytit signal ani cez roaming...neviete kedy to naskoci naspat...dokedy ma trvat ten vypadok?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Levice bez signálu od 03hod rána.

Neskutočné ako im to trvá 😏

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pripájam sa aj ja, Dunajská streda.  Aj mne vypadol signal, potom síce naskočil, ale bez mobilných dát. Neviem sa nikde dovolať a nikto sa nemože dovolať ani mne. Už to trvá pár hodín. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som len zvedava ako to chcu klientom vynahradit. Lebo toto je na ich hlave. Ci daju aspon nejaku kompenzaciu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Od 14:00 nabiehajú na naše mobilné siete prví zákazníci a obnovujú sa im hlasové i dátové služby. Spätná registrácia prebieha vo vlnách, nie plošne, preto by sme vás ešte chceli poprosiť o trpezlivosť. Ospravedlňujeme sa za prebiehajúcu nedostupnosť služby, naďalej pracujeme na opätovnom sprevádzkovaní v plnom rozsahu. 

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som zvedavá v ktorej som vlne, stále som off signál.... NZ mesto

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predpokladam, ze som asi vo vlne Tsunami, BA stare mesto stale bez signalu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

VÝPADOK UKONČENÝ – Sme späť v normálnom režime našich mobilných sietí. Ak vám stále nejde 4G sieť, skúste, prosím, ešte raz reštartovať telefón. Ospravedlňujeme sa za všetky spôsobené nepríjemnosti, zmeškané hovory a nedoručené správy. Zo všetkých síl sme sa snažili vyriešiť situáciu čo najskôr. V najbližších dňoch budeme situáciu neustále monitorovať. Je nám veľmi ľúto, že ste kvôli nášmu výpadku mali zlú skúsenosť a nenecháme to len tak.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar