Internet ako že nedostupný ?

Otázka

• 0

Zdravim chcem sa podelit so svojim problémom pred nedávnom ste spustili magio internet vzduchom a ako to že je na moje číslo domu nie nie je dostupný ale ako náhle zadám čislo domu môjho suseda tak mi naskočí že internet vzduchom je dostupný do 300mb/s to ako že ako tomu mám chápať cela dedina je pokrytá 4g od telekomu len ja som výnimka ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

overenie cez stranku nie je na 100% , skus skor zavolat alebo ist osobne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak skusil som zavolat na zakaznicku linku tam mi povedali že Lte internet je nedostupný na moje čislo domu ale ja nechápem prečo ked zadam pri objednávke čislo domu suseda ta je dostupný telekom v tom musí mat nejakú systémovu chybu lebo podla overenia je dostupný pevný lte internet do 300mbs v celej obci len niektoré domy su výnimka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak skusil som zavolat na zakaznicku linku tam mi povedali že Lte internet je nedostupný na moje čislo domu ale ja nechápem prečo ked zadam pri objednávke čislo domu suseda ta je dostupný telekom v tom musí mat nejakú systémovu chybu lebo podla overenia je dostupný pevný lte internet do 300mbs v celej obci len niektoré domy su výnimka 

Presné overenie odporúčam vykonať cez oddelenie pokrytia > coverage@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano skušal som overenie aj cez mapu pokrytia no internet nie je dostupný iba na niektorých miestach obce niektore domy su vynimka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz