Paušál a mobil

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Prosím vás chcem sa vás opýtať keď si chcem zobrať mobil Samsung s9 a chcem si zobrať paušál Áno M data za 20€ tak pri kúpe cez web by som jednorazovo zaplatil 279 €.. Nič viac by som za mobil neplatil niaku mesačnú splátku ci ako to je? 

Editoval/-a Kiko133

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ak chceš mobil na splátky tak tuším cez web sa to ani nedá (ak to nie je pravda opravte ma niekto prosím, ďakujem).

Inak objednávku vieš spraviť aj na infolinke: 0800 123 456, alebo aj na webe necháš na seba kontakt a oni sa ti ozvú a myslím si, že po telefóne by sa aj splátky mali dať vyriešiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Samer303, je to na splátky. 279€ je prvý (jednorazový) poplatok. Potom platíš 14€ mesačne za telefón (24 mesiacov) + 20€ mesačne za paušál M dáta (tiež 24 mesiacov). Čiže dokopy budeš mesačne platiť 34€.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže nieje to také výhodné. Tiež keď získaš nejakú malú dotáciu na ( lacný) smartfón,tak neziskaš výhodnejšie ceny.Tiež do dopredu zaplatíš akontáciu za smartfón. Mobil cez operátora nieje zďaleka také výhodné,ako v minulosti.. Píšem z vlastnej skúsenosti.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skôr by som šiel do Huawei P30  79€ je prvý (jednorazový) poplatok. Potom platíš 16€ mesačne za telefón (24 mesiacov) + 20€ mesačne za paušál M dáta (tiež 24 mesiacov). Čiže dokopy budeš mesačne platiť 36€.Ciže oproti samsungu S9 ušetrené 152€ za 2 roky

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar