“Poďakovanie”

Otázka

• 0

6781CE2E-D7B5-40C3-87FA-0926ACF01090.jpegToto je vraj internet o rýchlosti 80/8 Mb/s...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 1

A len tak mimochodom... ja neplatím za to, aby som mal rýchli internet len na kábli, využívam viac zariadení a tento internet v jednom kuse padá a je pomalý.. tie vaše “múdre” komentáre si môžete odpustiť, nikto na ne nie je zvedavý...

Vidim, ze mas ponatie o fungovani internetu... Ak mas srot router a ides cez pol baraku na wifi, tak necakaj plnu rychlost. Kabel je kabel, wifi je stale iba nahrada.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolaj na technickú linku: 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to vyzera ako pri presvihnuti FUP limitu a teda spomaleni na 512kbit... moze to byt ale aj nejaka porucha

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Posli speedtest aj zo zariadenia ktore je pripojene kablom a nie cez wifi.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Posli speedtest aj zo zariadenia ktore je pripojene kablom a nie cez wifi.

asi tak .... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A len tak mimochodom... ja neplatím za to, aby som mal rýchli internet len na kábli, využívam viac zariadení a tento internet v jednom kuse padá a je pomalý.. tie vaše “múdre” komentáre si môžete odpustiť, nikto na ne nie je zvedavý...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked nechces platit rychly internet len po kabli tak si kup riadny router s wifi a najlepsie pokryt viac izieb/poschodi = viac routrov, zalezi kde byvas. Alebo si zriad LTE (ak mate pokrytie v mieste bydliska) a nemusis riesit kable.

Kazdopadne rychlost po kably je nizka takze si zavolaj na technicku linku: 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar