Otázka

• 0

Ahojte, 

od apríla sme umožnili našim zákazníkom prejsť z paušálu Happy na ÁNO počas viazanosti a bez obáv z poplatkov. Zatiaľ ste to nestihli? Nevadí. Ešte stále máte možnosť. :)

Zmena prechodu do paušálu ÁNO nie je povinná, no prináša zákazníkom výhody vo forme väčšieho množstva dát a ešte väčšie nárasty v skupine Magenta 1. V prípade, pokiaľ akciu využijete, nebude mať prechod vplyv na platby za akciový telefón, či iné zariadenie. Telefónne číslo a doba viazanosti ostanú tiež nezmenené. 

Ak vás zaujala naša ponuka paušálov ÁNO, len otvorte Telekom aplikáciu. V tej prejdete do programu ÁNO najjednoduchšie a za pár klikov získate viac dát a výhod. :)

Pri zmene si môžete vybrať niektorý z programov ÁNO s rovnakým alebo vyššim mesačným poplatkom. Viac o prechode z Happy na ÁNO sa dozviete TU.

Hero.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň prajem,

zaujala má ponuka možnosti prejdenia z paušálu Happy na Áno, tak som sa o tejto možnosti informoval na telefonickej linke Telekomu, kde som sa dozvedel, že za paušál, ktorý mám teraz platím 13,90.-€ s DPH a po novom by som platil za tie isté minúty, SMS, MMS  a dáta 20.-€, no nie je to lákavá ponuka ?????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ sa jedná o Happy paušál (retenčnú ponuku),tak síce môžeš prejsť na paušál Áno,ale bez zľavy. Zľava,ktorá bola poskytnutá na Happy paušál padá a budeš platiť plnú cenu za Áno paušál.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to "mega" ponuka. Ja mam pausal za 10e (neobmedzene sms, 150min do všetkých sieti a 1gb data.. .. teraz mi ponukaju za 20 e. Papaa koncim u telekomu a idem do orange

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bohužiaľ, keďže máš retenčnú ponuku tak vieš prejsť iba na cenníkovú ponuku pri paušáloch ÁNO. Tento detail mal sa už od začiatku zapracovať do tejto informácie, keďže väčšina ľudí má retenčnú ponuku a pre nich tým pádom je vždy nevýhodné prejsť na paušál ÁNO.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V appke mi pise ze moje cislo nemoze prejst na Ano. Mam Happy L, viazanost konci v novembri 2019... Ake su teda kompletne podmienky?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Filipo21

napíš mi prosím tvoje telefónne číslo do súkromnej správy, kolegovia sa na to pozrú. 

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Filipo21

napíš mi prosím tvoje telefónne číslo do súkromnej správy, kolegovia sa na to pozrú. 

@Ľuboš

Ja mam tento istý problém, mám Happy L a viazanosť mi končí v decembri 2019...

Posielam tiež číslo do súkromnej správy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz