Konecne poriadne pevne LTE

Otázka

37 odpovedí na túto otázku

• 0

Dnes som sa dozvedel že magio internet vzduchom nie je dostupný na mojej adrese ale podla pokrytia mám dostupne 4g Lte do 75mb/s tak nechapem kde je problem a tiež by ma zaujimalo prečo ste mi ten internet ponukali pred rokom ked ešte ste mali len tých 50gb tak ako že vtedy bol dostupný a teraz nie ?? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Môže mi niekto vysvetlit prečo ked zadam susedove čislo domu tak mi ukaže že je dostupný a ked zadam svoje tak ukazuje že nedostupny zvlášne nie ??Screenshot_20190203-122439_Chrome.jpg

Screenshot_2019-05-08-02-13-33.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čakám len na poriadne informácie, podľa ich webu všetko spĺňam. Ale aký router, čo spĺňa samoinštalácia atď.  A internet na doma od O2 pôjde kade ľahšie.. toto mi vyhovuje viac aj rýchlostne, aj objemom dát. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

AK vsetko splnas tak si vies vyklikat na webe objednavku a tam mas vsetky informacie.

Router je Alcatel HH40 s prenajmom 1€ mesacne, alebo vlastny.

Instalacia sa vykonava formou samoinstalacie za 0€:

Inštalácia pripojenia na internet prostredníctvom Magio Internetu vzduchom je jednoduchá, pretože na pripojenie nie je nutné inštalovať do bytu alebo domu žiadne dodatočné káble. Stačí si zvoliť vhodné miesto na umiestnenie routru tak, aby bol router čo najbližšie k anténe mobilnej siete v okolí vášho obytného bytu alebo domu. O umiestnení routru sa môžete dozvedieť viac na www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia. Postup inštalácie:Modem zastrčte do zásuvky elektrickej siete a do slotu microSIM vložte do SIM kartu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ten Alcatel sa mi nezdá že by mal byť k tomuto produktu..  To bol asi k prenosnému 4G Netu. Od O2 mi ostane komplet sada Huawei router aj s anténou do ktorej sa vkladá 4G Sim karta, ale to je asi iná LTE technológia (alebo možno iba na inej frekvencii)??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

https://zive.aktuality.sk/clanok/139931/pevne-4g-od-telekomu-po-novom-kolko-stoji-zriadenie-a-prenajom-routeru/?AT=wgt.all_najcitanejsie.c.x...A. 

Mal by byť podľa tejto informácie na zive.sk, ale celkom nechápem tú ich taktiku, že aktivačný poplatok 29,90€, túto sumu nerozumiem aký má dôvod si brať, keď ide reálne do ich "vačku" a reálne ti dajú iba toto zariadenie na prenájom a simkartu, a zoberme si, že prvý mesiac 29,90€ a ten 20€ a to máme už 50€ za prvý mesiac, čo už je dosť :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

https://zive.aktuality.sk/clanok/139931/pevne-4g-od-telekomu-po-novom-kolko-stoji-zriadenie-a-prenajom-routeru/?AT=wgt.all_najcitanejsie.c.x...A. 

Mal by byť podľa tejto informácie na zive.sk, ale celkom nechápem tú ich taktiku, že aktivačný poplatok 29,90€, túto sumu nerozumiem aký má dôvod si brať, keď ide reálne do ich "vačku" a reálne ti dajú iba toto zariadenie na prenájom a simkartu, a zoberme si, že prvý mesiac 29,90€ a ten 20€ a to máme už 50€ za prvý mesiac, čo už je dosť :D

Dal by si aj 100€ keby si nemal na vyber :D

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je zase tiež pravda :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mal som záujem o tento LTE internet a volal som na zakaznicku linku. Hoci u nás nie je dostupný DSL internet a mame plný signál LTE od Telekomu nie je možne zriadiť tuto službu. Tak potom neviem kto môže využívať tento internet?

https://www.telekom.sk/dostupnost/nove-lokality Potom vybrat  mam zaujem a uvidis pri magio internete ci tam mas internet vzduchom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak to niekto bude mat zriadene, vedel by poslat ping test na six.sk cez CMD? Zaujimalo by ma ako to je so stabilitou pingu. :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vie mi niekto povedať "Prečo je to tak" ? 
Dedina má cca 250 obyvateľov, a čuduj sa svete, každý dom má iné možnosti pripojenia na internet. Samozrejme bez optiky, cez kábel. 
Chcel by som Magio internet Vzduchom cez LTE. Podľa Mapy dostupnosti je tu vyliata ružová farba (takže tu má byť, Reálne nameraný 35down./20upl.), podľa Telekom Infolinky internet LTE tu vraj dostupný pre obec Solčianky nie je! Pritom Niektoré domy (viď priložené súbory) ho ako možnosť ponúkajú. Podmienky do 8MB/s bez Optiky a s LTE signálom spĺňame. 
Za pomoc ďakujem krásne. :)

Foto 99.png

Foto7.png

Foto8.png

Foto98.png

Foto138.png

FotoLTE.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak podarilo sa ten magio internet vzduchom niekomu aj objednat a realne ho vyuziva?

Ak ano - ake su vase skusenosti. Ake mate rychlosti, ping atd? Bud su vsetci spokojni alebo si to nikto nemoze objednat, lebo clovek sa nejakej realnej informacie nedohlada.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar