Konecne poriadne pevne LTE

Otázka

35 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

A dobre že ma tu niekto do teplých krajín neposielal ked som písal o 500-600 GB...  a ešte aj tie malé písmenká by om chcel vidieť: viazaný-neviazaný za koľko a pod...

Editoval andyandy754

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Konečne sa telekom spametal a ponukul viac ako len 50gb vzduchom ja osobne som nemal možnost pripojenia ani na Adsl lebo nebol dostupny žiadny internet kde bývam toto je pre mna dobra volba 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez som kritizoval tych 50 Giga. Na doma nepouzitelne, teraz to uz ale vypada velmi zaujimavo za 20€ plnohodnotný net. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemozem najst tieto nove pausaly na webe telekomu.. mam aktualne 50GB/15e a rad by som upgradol na tych 200GB/15.90e.
Byvam v novostavbe a nemame tu ziadne kable vdaka dementovi primatorovi. O2 a swan su pretazene, rychlosti 3-5mbps. Jediny Tmobile dava 30-50mbps, ale 50GB je zalostne malo. Mavam 150-200GB mesacne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to si zaplat rovno tych 500GB a mas klud lebo s jedlom rastie chut, tiez to nevidim nikde dostupne. asi by som skusil napisat alebo zavolat na zakaznicku linku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze volal som a na tieto nove programy prejst zo stareho 50GB/15e nemozem. Jedine zmluvna pokuta  a nova zmluva :)
BRAVO TELEKOM

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viem ze ho Telekom zacal predavat iba dnes, ale hodili by sa nejake blizsie informacie. Zatial to nevyzera ze by overenie dostupnosti ponukalo uz aj tento variant sluzby. Taktiez by som rad vedel kde najst nejake blizsie informacie - napr. aka IP je k sluzbe dodavana, pripadne ci je mozne si priplatit za dynamicku/staticku verejnu IP, a podobne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze volal som a na tieto nove programy prejst zo stareho 50GB/15e nemozem. Jedine zmluvna pokuta  a nova zmluva :)
BRAVO TELEKOM

Podla mna toto zanedbali. Mozno by som chvilu pockal, je to novy produkt a mozno sa to doriesi. Cakal by som, tvoj prodult zrusia, zakaznikov ako ty postupne oslovia a ponuknu im prechod na novy produkt s novou viazanostou.  @Ľuboš vies dat kolegom feedback?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

akurat som zistoval dostupnost pre kamarata, pokial si podla telekomu v dostupnosti min. 8 Mbps pevneho netu tak ti nevedia ani len povedat, ci je u teba pokrytie signalom na pevne LTE.  Na jednej strane to chapem ze nechcu teraz aby ludia masovo opustali DSL a pretazili LTE ale na druhej strane tie DSL rychlosti su len informacne a kamarat ma max 8 ked je vsetko v poriadku, viac mu nevedia dat. Navyse je u pomaranca a keby chcel prejst s DSL do telekomu tak mu hrozi ze mu niekto vyfukne volny DSL port pri migracii a bude bez netu.
riesenie? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mal som záujem o tento LTE internet a volal som na zakaznicku linku. Hoci u nás nie je dostupný DSL internet a mame plný signál LTE od Telekomu nie je možne zriadiť tuto službu. Tak potom neviem kto môže využívať tento internet?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viem ze ho Telekom zacal predavat iba dnes, ale hodili by sa nejake blizsie informacie. Zatial to nevyzera ze by overenie dostupnosti ponukalo uz aj tento variant sluzby. Taktiez by som rad vedel kde najst nejake blizsie informacie - napr. aka IP je k sluzbe dodavana, pripadne ci je mozne si priplatit za dynamicku/staticku verejnu IP, a podobne.

Ja ked si dam overit moju adresu tak mi to uz ponuka Magio Internet vzduchom. LTE BTS Telekomu vidim z okna. Teraz mam len max 4Mbps ADSL.

Superrýchly internet poskytovaný cez 4G/LTE sieť.

Maximálna rýchlosť 300 Mb/s

Objem dát v mesačnom poplatku: 500 GB

Aktivačný poplatok: 29,90 €

Po prečerpaní objemu dát sa rýchlosť prenosu zníži na 512 kbit/s. Rýchlosť sa opätovne zvýši začiatkom ďalšieho zúčtovacieho obdobia.

Mal som záujem o tento LTE internet a volal som na zakaznicku linku. Hoci u nás nie je dostupný DSL internet a mame plný signál LTE od Telekomu nie je možne zriadiť tuto službu. Tak potom neviem kto môže využívať tento internet?

Podla mna hlupost. Bud neinformovany operator na linke alebo nieco nesedi. Mas urcite LTE signal Telekomu ? Museli ti dat nejaky dovod preco to nie je mozne zriadit. V kazdom pripade je mozno lepsie to riesit az po niekolkych dnoch alebo tyzdnoch kym sa to ustali a bude viac informacii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som vôbec nenašiel na tejto stránke ten internet vzduchom ako že ho ešte sem nepridali alebo pod čím mam hladat ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V mensich obciach samozrejme znova nic, "Sluzba je na zadanej adrese nedostupna"

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Rovnaky problem u mna, dosahujem rychlosti cez LTE od 130 do 180Mbps a dnes mi povedali, ze DOSTUPNY NIE JE.

Avsak DSL linka tu dostupna je, ale neda sa internet pouzivat, sami v Telekome mi pred rokom poradili vypovedat DSL zmluvu kedze to tu nedokazu stabilne pokryt. Nechapem teda...

Edit: Sluzba bude vraj oficialne spustena vo stvrtok 09.05.2019, nie v pondelok ako bolo oznamene.

Editoval lenin2432

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@xh43k, ako písal vyššie @Tataracik, treba počkať. Podľa mňa to nemajú dotiahnuté na 100%. Ak by áno, tak @Ľuboš, alebo niekto z adminov by sa tu už ozval. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som v dedine pri KE so 600 obyv.a mam to dostupne podla stranky kde zadam svoju adresu, takze nie je celkom pravda ze pre mensie obce to nie je.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zrejme mas stastie na blizky vysielac.. my co sme trosku dalej od KE (18km) take stastie zjavne nemame.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj tak je to obmedzujúce a tým pádom nanič, keď kto má aspoň tých 8Mb/s tak si túto službu nemôže zriadiť. 

Známa napríklad má tento 8Mb/s internet a platí niečo cez 16€, síce neobmedzený, ale keby mala toto za 15,90€ a 200GB (čo je dostatok pre ňu) tak by to bolo top, ale keďže je dostupný na jej adrese 8Mb/s smola, tu fakt už Telekom nedáva nádej tým dedinám kde asi nikdy nehrozí zlepšenie ani možno len na VDSL.

Síce je pravda, touto službou si získajú zákazníkov kde Telekom nemá ADSL vyššie ako 8Mb/s alebo žiadne, ale je to aj voči starým zákazníkom dajme tomu čo majú tých 8Mb/s nespravodlivé, že iný majú za takú cenu ako oni vyššiu rýchlosť, síce tí čo majú ADSL tak majú neobmedzený počet GB, ale čo z toho keď reálne povedzme si, ako už len nasťahuješ aj 300GB s rýchlosťou 8Mb/s? 

Ak im ide o to, aby nebola preťažená 4G sieť tak bohužiaľ cena za "najlepšiu 4G sieť" Telekomu určite nemôže patriť, a taktiež nemôžu hovoriť toto: "V našej 4G sieti nie je nič nemožné" :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No je pravda ze mam vysielac blizko. Je doslova za zahradou, 400-500m, Vidim nanho z okna bez prekazok, ale neviem preco by toto mala byt zasadna prekazka pokial tam je pokrytie.

@Samer303 no je to prave pre ludi ktori maju M a L ADSL a nic viac, cize aj pre tych co maju 8Mbit ale nie viac.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja byvam 3km vzdusnou ciarou od Trencina, deli ma akurat tak jedna velka rola... Priznam sa neviem kde tu je BTSka (mozno na Inovci? xD). Na dedine nemame VDSL, sme 6km od ustredne a sice je program 8/1 dostupny na adrese ale pri momentalnej kapacite ten internet viac nejde ako ide. Aj tak nemam moznost zriadenia tohto LTE internetu u nas.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Či my chceme si objednávať keď ešte ani technici nevedia čo idú montovať a čo nie.... Manuály ešte vo hviezdach.... 😁😁

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna by zaujimalo ze kolko to vlastne zasiahne domacnosti. Lebo kde nie je ani len 8mbps metalika a zaroven je LTE ? Nove vystavby pri mestach? Tam uz rovno tahaju optiku. Nejaké roztrusene osady, lazy, odlahle dediny? Maju tam 4G? niekde su radi ked vobec SMS poslu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Tak napríklad ja čakám na to...😁 Tam len 4G je ..

Editoval andyandy754

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz