Aktivácia VoLTE

Otázka

• 0

Už týždeň sa pokúšam aktivovať VoLTE na mojom Huawei Mate 20 Lite a stále bez úspechu. Rieši sa vôbec tento problém? Lebo mi to nevedeli aktivovať ani na help linke, stále sa to rieši, a stále to nie je vyriešené :(.

Len dúfam, že to nebudú riešiť ako službu Volacie tóny, ktorú už riešia asi  trištvrte roka, len čo to ja sledujem, a stále je to nefunkčné, nedá sa aktivovať. Takže ak niekto vie niečo bližšie aj o tomto dlhodobom probléme, mohol by poskytnúť nejaké info.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Podľa tohto už je na zozname :

https://www.telekom.sk/o-spolocnosti-telekom/press-centrum/tlacove-spravy/flash-news-telekom-podporuje-volte-uz-na-73-zariadeniach.

Okrem toho, v nastaveniach už mám položku "Stav registrácie IMS" akurát, že je  v stave neregistrovaná, nakoľko vraj majú problém s aktiváciou služby. Tá položka, podľa toho, čo som vygooglil, znamená, že firmware je pripravený a schopný fungovať na VoLTE. Volal som aj na help a tam by mi určite hneď oznámili, že môj fón ešte nie je na zozname, ale to sa nestalo....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No vidím, že toto fórum je mŕtve, tu sa odpovede ťažko dočkám :o.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skús aktivovať cez SMS. zašli: VOLTE ZAP na číslo 12323 a uvidíš, čo prebehne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vazeny zakaznik, mrzi nas to, docasne nie je mozne aktivovat sluzbu VoLTE prostrednictvom SMS. O zmene Vas budeme informovat na www.telekom.sk/volte. Dovtedy budeme pracovat na tom, aby bola aktivacia sluzby cez SMS co najskor opat dostupna. Vas Telekom

Toto prišlo mne. Čiže aktivovať sa dá asi len telefonicky. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.