zavádzanie, zlodejina

Otázka

• 0

Down

Up

Ping (ms)

Dátum a čas

Server

Mbit/s

Mbit/s

median

jitter

30.04 14:46

Slovensko - Bratislava

9,16

5,84

4.0

1.8

30.04 14:22

Slovensko - Bratislava

0,75

0,28

232.0

15.9

30.04 14:21

Slovensko - Bratislava

0,35

0,31

285.0

9.9

toto je podla vás rýchli internet? celá rodina vám cpe každý mesiac peniaze za telefóny , platíme načas, televíziu mame tiež od vás! natárali ste nám klamstiev o optickom pripojení a neviem  čo ešte. keď som to reklamoval tak ste akurát dovliekli nový rooter a po týždni bolo zase všetko na veľké H..... sme vašimi zákazníkmi viac ako pätnásť rokov ale hrniec pretiekol! čím sme u vás dlhšie tým menší záujem !!! a tie reklami čo púšťate von - chce sa mi z vás grcať. v práci kde je pripojených dvesto ľudí mám internet rýchlejší ako doma. keď sa pripojím cez wifi a telefón na net tak mám čas na kávu a aj obed . vaša slávna optika je jeden velký **piip**!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

to nie je ríchli internet, to je pomalí internet

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nepises co mas, ako sa pripajas , atd atd .... forum je o inom ako sa prist vyplakat, tu si ludia radia navzajom ak maju nejaky problem ....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, skús si zistiť, že či máš na mieste kde bývaš dostupnú VDSL technológiu! VDSL ponúka rýchlosť 80/8 Mbit/s. Ja osobne mám VDSL Magio XL 80/8 Mbit/s a v pohode mi všetko funguje. Rýchlosť sťahovania okolo 76 Mbit/s a upload 7.92 Mbit/s. Za mňa Telekom celkom dobrý poskytovateľ. Výpadky nemám žiadne a všetko ide ako má!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Asi je načase zmenit operatora ja osobne bývam v dedine kde telekom nemá dostupny žiadny internet okrem magio internetu vduchom ktorý by som nebral aj keby už to bolo aj to posledné a radčej sa obzrem po menších neznámich poskytovatelou pripojenia ako toto ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar