Otázka

• 0

Pridal (editované)

ma pocit ze sa mi velmi rychlo vibija telefon po nabiti mi bateria pri normalnom pouzivani vidrzi cca 8hodin ma niekto podobny problem? telefon ma cca 3dni

Editoval Toudy25

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

@Toudy25, myslím, že je to problém celej rady S10. Ja mám S10 (nie plus) a viac ako 6 - 6,5 hodín z nej nedám. Skús pozrieť nejaké články, či diskusie. Nie je to len Tvoj, alebo môj problém. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

otazne je, ci sa da hovorit o probleme alebo je to kruty fakt .... skor asi otazka na samsung, aku vydrz na zaciatku "garantuju" 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nuž @Pepsi, je to bohužiaľ krutý fakt. Je jasné, že táto otázka nepatrí Telekomu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na Galaxy S10e sa uvadza minimalna doba 12hod. ale samozrejme je to od vyuzivania mobilu. To aby si so sebou nosil este nejaky powerbank. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Samo o sebe, telefónu nemám čo vytknúť. Je to jeden špičkový produkt. Ale tá batéria...😫Už aj S8 je na tom lepšie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

samsun garantoval na plusku vidrz minimalne 24hod  niekde som cital ze sa bateria po niekolkych dnoch upravi vraj sa prvich cca 7-10dni uci  kde a ako pouzivas mobil a podla toho sa prisposobi no uvidime

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Toudy25, veď uvidíš. Ja mám mobil druhý mesiac a keby to bolo aspoň 12 hodín, tak som spokojný, ale 6 - 6,5 hodín je proste sklamanie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jááj chlapci, bojujete s veternými mlynmi. LG,Samsung, ASUS, UMI, Motorola už nikdy "více" a nakoniec Xiaomi... A viem, kde aj zostanem a konečne nemám potrebu meniť.  Mi 9 od Xiaomi to istí. :-D Píšem to sem len preto, lebo chcem hecovať Telekom, aby sa konečne sústredil aj na túto značku. Ušetria si kopec zbytočných problémov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Marcel, ak by Xiaomi bolo v portfóliu Telekomu (a vieš dobre, prečo to tak nie je), tak o samsungu ani neuvažujem. Na druhej strane, aj trochu ľutujem, že som nepočkal dva týždne na Huawei p30 pro. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Marcel, ak by Xiaomi bolo v portfóliu Telekomu (a vieš dobre, prečo to tak nie je), tak o samsungu ani neuvažujem. Na druhej strane, aj trochu ľutujem, že som nepočkal dva týždne na Huawei p30 pro. 

Viem :-( a mrzí ma to aj za teba. Ešte môžeš predať a prejsť na P30 Pro, prípadne P30 alebo sa nastartovať na mate p30 pro :-) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viem :-( a mrzí ma to aj za teba. Ešte môžeš predať a prejsť na P30 Pro, prípadne P30 alebo sa nastartovať na mate p30 pro :-) 

Aj to je riešenie.👍

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar