Xiaomi Mi 9 VoLTE

Otázka

• 0

Ahojte,

podporuje Telekom volanie cez 4G sieť aj na telefóne Xiaomi Mi 9? Akurát som predobjednal z alzy verziu 128GB čiernu a mala by prísť niekedy na prelome apríl/máj (vychytal som tušim situáciu keď majú prísť čoskoro nové kusy a zrejme najväčší záujem je o skvelo vyzerajúcu modrú),

no rád by som volal cez VoLTE - je to super. Zvykol som si na to už predtým pri Motorola a Samsung telefónoch.

Vďaka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Nie, bohužiaľ škoda, lebo Xiaomi produkty považujem za jedny z najlepších na trhu. Telekom však podľa posledných slov ani neplánuje nejako zvlášť podporovať túto značku či už zaradením do portfólia, prípadne software podporou, ako je VoLTE. Je to škoda a snáď sa to zmení.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je škoda. Čítal som tu nejaké vlákno, že VoLTE funguje na Xiaomi zariadeniach v Orangei, ale že Telekom ide iba volať na mobily a nie pevné linky ani SMS ak je VoLTE nejakým zázrakom zapnuté... Je to rozhodne škoda, ak to nespúšťajú. Veď ani kedysi na OnePlus 5 a 5T nefungovalo VoLTE... Hoci vtedy mali kopu Samsung, Apple aj Huawei zariadení. A Huawei je tiež Čína a Apple na 50% Čína na pol USA. Tak prečo OnePlus a Xiaomi ne? Ozaj nerozumiem...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pri podpore VoLTE som mal na mysli staršie posty z témy 

Nič sa teda medzitým nezmenilo? A ani sa nezmení?

Telekom, dúfam, že aj vaši zamestnanci to tu čítajú a majú požiadavky a spätné väzby od zákazníkov, ktoré sú pre každú spoločnosť prínosné a podstatné! :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ono to môže súvisieť s oficiálnou podporou tejto značky na Slovensku. Možno sa to zmení, keďže Xiaomi v Čechách otvára jednu predajňu za druhou. Treba asi skutočne počkať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar