Reklamácia Paušálu

Otázka

• 0

Dobrý deň,

Rád by som sa opýtal či je možnosť reklamovať respktíve vypovedať "Zmluvu o poskytovaní verejných služieb", uzatvorenú na predajni.

Moja 87. ročná babka išla na predajňu dobiť kredit a tam ju pekne spracovali na nový dotykový telefón a paušál ANO M. Samozrejme je to jej nevedomosť, ona ani len netušila čo si vlastne objednala. Pritom kreditu minie ani nie 10 eur mesačne, teraz ma 20 eurový paušál s internetom a dotykový telefón, ktorý absolútne nevyužije. 

Moja otázka znie či je možné takúto zmluvu vypovedať a všetko vrátiť, poprípadne aspoň znížiť Paušál ANO M na ANO S. Na dodatok je zmluve uvedené nesprávne meno.

Ďakujem za odpoveď.

Adam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ked zmluvu podpisala na predajni tak už nie je možne zrušit paušal ani sa neda prejst na menši da sa odstupit len zo zmluvnou pokutou ktorej vyšku mas napisanu na zmluve 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie je to na reklamaciu lebo tvoju babku nik nenutil, podpisala to dobrovolne , hoci z nevedomosti (v dnesnej dobe aj starsi ludia sa ucia pracovat s novymi technologiami/zariadeniami) 

napis sem https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam/ vysvetli pekne situaciu ci je moznost prejst na program S, no kedze brala telefon tak neviem neviem ale za skusku nic nedas ....

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar