Otázka

• 0

Zdravím, mám pausal happy XL, cize net bieda, chcem odist z telekomu ,pripadne si potom otvorit novy pausal Ano kde su data vyssie , dufam teda, ze by ma neodmietli , no ale mam rok este viazanost, poradi mi niekto ako zistim kolko zaplatim pokutu? Najdem to v v zmluvach? A musim ist do predajne alebo to viem vybavit telefonicky? Dakujem :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

na paušál Áno je možné prejsť aj počas viazanosti s tým, že doba viazanosti by sa nemenila a pokutu by ste nehradili.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vystriedajte paušál Happy za paušál ÁNO

jednoducho cez Telekom aplikáciu

Prejdite bez obáv a poplatkov kedykoľvek počas viazanosti z paušálu Happy na paušál ÁNO jednoducho cez Telekom aplikáciu. Vaše telefónne číslo aj doba viazanosti sa zachovajú. O priebehu a vybavení prenosu vás budeme informovať SMS správou na vaše telefónne číslo.

V prípade, že máte paušál s mobilom, poplatok zaň ostáva rovnaký.

Vybaviť to vieš cez apku, zavolaním na 0800 123 456, cez chat na stránke Telekom.sk, prípadne napíš na FB chat. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za odpoved ale tym ze prejdem na pausal ANO asi nebudem mat rovnaky pausal ako novy zakaznici, ja chcem ten 20GB net, teraz mam len 6GB za 40e, co citam tak prejdenim z happy na Ano pocas viazanosti ziskam len to ze sa mi data budu prenasat , a to mi je na nic lebo 6GB precerpam ako nic ked si nedavam pozor :-/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak máš Happy XL, tak prejdeš na ÁNO XL (20 GB). Viazanosť ostane zachovaná. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem, sa mi to nechce verit, ale ak to tak bude tak super :-) dufam ze mi to schvalia, cez appku som to 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz