Happy L

Otázka

• 0

Chcem sa opýtať aký význam má prejsť na program ANO keď mám lepsi paušál aj 3gb,za 23,75€,ako ANO M za 26€.nema to logiku..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Pre teba žiadny, ale iba pre tých čo nemajú retenčnú zľavu tak, aby už bolo čo najmenej paušálov Happy tak preto to spravili tento prechod, že je možný, taktiež je možné, že získajú týmto prechodom väčší objem dát.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Jedine ak mi ponúknu 12€ ANO L,neobmedzené data,volania,sms,MMS...ináč ostávam..Happy L,alebo odchádzam do O2

Editoval martinnaliskova

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno L za 12€?! Keď dostaneš  Áno L za 15€ s DPH hoci bez telefónu,tak to môžeš pokladať za veľký úspech...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neobmedzené dáta z paušálom za 12€?! Toto  Ti nikto nedá,myslím z bývalého triopolu...Kvôli reklame nemôžem povedať priamo,kto Ti dá neobmedzené dáta. Je to štvrtý operátor,ale tam je problém nižšia kvalita siete,ale,ak to vieš tolerovať,tak O.K.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Jedine ak mi ponúknu 12€ ANO L,neobmedzené data,volania,sms,MMS...ináč ostávam..Happy L,alebo odchádzam do O2

Zase to neprehanaj a nemysli si ze dostanesvfobru zlavu, ked ti to daju za 15€ bez mobilu budes rada, uz aj tak tam by bola 50% zlava. Ale cakat z 30€ ze ti daju na 12€ to necakaj, este v horsom pripade ti daju iba 30% zlavu.

a na Happy ti nedovolia zostat ani zo zlavou kedze sa chcu uz teraz tymto krokom zbavit co najviac Happy pausalov.

Editoval Samer303
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Čakám na lepšiu ponuku od 02,odídem,nemám problém po 20r...nového si vážia viac ,ešte rok a 9mesiacov mám do ukončenie zmluvy...

Editoval martinnaliskova

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba vydržať a potom následne uvidíš, či sa ti ozve retenčné oddelenie. Emócie sú zbytočné. Z vlastnej skúsenosti viem, keďže som mal všetky SIM karty, odchodom z TK si nepomôžeš. Skôr skús bez emócii vyjednávať.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Retenčné odd sa asi neozve , nakoľko bolo vraj zrušené ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže žiadná výhodnejšia ponuka na paušál s viazanosťou 2 roky hoci bez telefónu od Telekomu??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez som o tom počul, ale moj subjektívny nazor,ze skor funguje v inom rezime. Nemyslím si,ze zrusenim by nieco vyriešili. Je tu silnejuca konkurencia a spoliehat sa iba na cennikove ceny sa nemusi vyplatiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz