Retenčné oddelenie

Otázka

• 0

Vraj bolo zrušené , stretol sa s tým niekto ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Treba čítať staršie príspevky,ako postupovať pri vybavovaní výhodnejších podmienok za paušál. Ináč retenčné oddelenie ťa bude kontaktovať,len z podnetu zákazníckej linky,ale z podnetu Telekom chatu na Facebooku. Retenčnú ponuku treba vybavovať ozaj  krátko pred skončením viazanosti. Ináč odporúčam prečítať staršie príspevky o tejto téme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba čítať staršie príspevky,ako postupovať pri vybavovaní výhodnejších podmienok za paušál. Ináč retenčné oddelenie ťa bude kontaktovať,len z podnetu zákazníckej linky,ale z podnetu Telekom chatu na Facebooku. Retenčnú ponuku treba vybavovať ozaj  krátko pred skončením viazanosti. Ináč odporúčam prečítať staršie príspevky o tejto téme.

Treba čítať moju otázku ;) ja som sa pýtal na existenciu retenčného oddelenia , nakoľko mi bolo operátorom oznámené že už neexistuje . A pýtal som sa či o tom niekto počul ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno existuje retenčné oddelenie Telekomu...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak potom klamú zákazníkov , nakoľko mi slečna operátorka povedala že retenčné odd zrušili ...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čítal si postup..Operátori  z bývalého triopolu majú retenčné oddelenie,kde sa snažia ponúknuť výhodnejšie ceny za služby,ak chce odísť od nich zákazníky. Keď si pre nich zaujímavý,tak zvyčajne kontaktujú zákazníka..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

podla vyjadrenia zo zákazníckej linky aj 2 predajní je retenčné oddelenie zrušené od 1.4.2019 dal som žiadosť o portáciu čísla a nik mi nevolal ani SMS neposlal takže už som inde spokojný 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ je retenčné oddelenie zrušené a nedajú ti zľavu na paušál,tak treba ísť preč. To bez debaty!!!

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar