Vysoký ping v online hrách

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň, hrávam online hry a mám taký problém že z internetu Magio L VDSL (30/3 Mbps) som prešiel na  Magio XL VDSL (80/8 Mbps). Keď som mal balík L môj ping býval väčšinou 20 - 30 ms, a teraz, keď mám Magio XL, môj ping je o dosť horší. Skáče mi to 50 - 100 ms. Do Telekomu som už volal a oni problém ževraj nemajú! Neviete v čom môže byť problém? Ďakujem za pomoc.

Rt1p.png

Editoval dansus007

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj, o aku online hru ide? Testovanie prebiehalo skrz kabel alebo wifi?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, o aku online hru ide? Testovanie prebiehalo skrz kabel alebo wifi?

Ahoj, ide o hru Fortnite. Testovanie prebiehalo cez kábel, pomerne nový a na routery (Sercomm Speedport+) som pri testovaní vypol wlan, aby bolo meranie čo najpresnejšie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, ide o hru Fortnite. Testovanie prebiehalo cez kábel, pomerne nový a na routery (Sercomm Speedport+) som pri testovaní vypol wlan, aby bolo meranie čo najpresnejšie.

Viem ze fortnite maval pretazene servre ale zase to bolo v zaciatkoch. Kazdopadne nemal by si taky ping aj na speedteste... otvor prikazovy riadok a napis prikaz: traceroute www.google.sk

Posli sem screenshot...

No ako si ja pamatam pri zvysovani rychlosti v telekome sa mi tiez zvysil ping. Je to normalne... ako tu napisal @Tataracik

Citát

to ze mas teraz "rychlesji internet" respektive ze tahas teraz  rychlejsie  znamena ze mas vacsi download, co ale neznamena ze tie spravy prechadzaju rychlejsie. predstav si ze mas teraz doma hrubsiu vodovodnu ruru ale stale rovnako dlho bude trvat kym ta voda k tebe z vodarni pritecie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ping je normalny na VDSL moze sa stat ze ma niekto mensi ak jeho vetva neni vytazena. Este si mozes pustit pingtest s prikazom.

• Ping www.six.sk -t
  • Ping www.google.sk -t

Skus jednu z toho a uvidis aspon ci ti nejak neskace

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar