Otázka

• 0

Dobrý deň,

podľa tohto článku by mal po novom podporovať VoLTE aj môj Honor View 20. Ale nie je tomu tak, teda chýba ikonka v ľavom hornom rohu.

Po poslaní sms VOLTE na 12323 mi príde správa: "Vazeny zakaznik, sluzbu VoLTE mate aktivnu"

Prečo mi to potom nejde?

Screenshot_20190420_075747_com.android.phone.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Podľa všetkého asi áno, to som čítal ako prvé...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak dobre vidím nemáš pustené mobilné dáta, a ak sa nemýlim proste ak chceš využívať VoLTE tak musíš mať zapnuté mobilné dáta a byť v pokrytí LTE.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne napriklad na samsungu zmizlo logo volte, jedine co sa mi zobrazi je ikonka a napis HD prichadzajuceho hovoru vtedy viem ze to ide

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mobilné dáta mám zapnuté, ale čo som našiel na nete, nemusia by pustené dáta stále. Stačí mať v mobile zapnuté 4G.

Takže nič?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aby VoLTE plne fungovalo je potrebne mat stale zapnute data. V sieti Telekom musis mat aktivovanu sluzbu VoLTE cez operatora na tvojej SIM a zaroven musi tvoj mobil byt v zozname podporovanych mobilov.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dáta som nechal zapnuté, VoLTE aktivované mám, čo mi potvrdili aj na fb telekom... napísali mi, že to mám aktivované a že mi to funguje.

Tak im píšem, že tak mi prečo nezobrazuje tel. ikonku pri signáli VoLTE? odbili ma, že mi to ani nebude zobrazovať a mám to aktívne a hotovo.

Asi to nikomu nevysvetlím, že keď nesvieti ikona, tak to nejde. Mám skôr pocit, že do zoznamu niektoré mobily hádžu len "naoko", aby ten zoznam bol dlhší.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

MT je po aktualizacii softveru na ktorom vyrobca odstranil ikonu technologie VoLTE, nakolko sa tato technologia stala standardom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.