Ako zaplatiť faktúru,ked som poverila banku,aby mi preniesla účet?

Otázka

• 0

Dobrý deň.Poverila som moju novú banku,aby mi preniesla účet. Na starom účte mi funguje už len internet banking.Mala som tam súhlas s inkasom a splatnosť bola 18.4.Prišla mi správa,že platba nebola zrealizovaná,zo starej banky.V novej banke mám už všetko prenesené,ale telekom nemám.A nakoniec mi prišla aj od vás správa,že som nezaplatila internet.Neviem,čo s tým mám robiť.Mám to osobne zaplatiť,alebo mám ešte počkať ,čo sa udeje v mojej novej banke?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Keď si menila banku musíš to nahlasit telekomu najlepšie na predajni kde zrušíš inkaso zo starou bankou a nahlásiš nové čislo učtu na ktore chceš zriadit inkaso a keď nemáš zaplatenu fakturu tak najrýchlejšie to zaplatiš cez telekom apliaciu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@irisiaChoď to radšej zaplatiť osobne, aby Ti nevznikli nejaké ďalšie zbytočné poplatky a problémy (napr. odpojenie). Keby Ti medzitým nová banka platbu aj stiahla, že to bude zaplatené 2x, Telekom Ti to v budúcej faktúre zohľadní. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím si, že či to zaplatí osobne alebo cez aplikáciu to je asi jedno, keby jej banka stiahlia tak jej to aj tak zohľadnia, keby to platila na pobočke tak ak sa nemýlim tak platíš poplatok za to, že to platíš na pobočke.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím si, že či to zaplatí osobne alebo cez aplikáciu to je asi jedno, keby jej banka stiahlia tak jej to aj tak zohľadnia, keby to platila na pobočke tak ak sa nemýlim tak platíš poplatok za to, že to platíš na pobočke.

Ano na predajni je poplatok za platbu faktur 2€ a to za každu jednu fakturu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar