300mbIT

Otázka

• 0

Zdravim, chcem sa spytat uz nejaku dobu mam u vas XL internet co je podla vasej ponuky 300mbit :) a dost ma uz zacinate s tym **piip** ze je furt pomaly raz namerane 15ping 2.5ds a nasledne 4us (up stream, downstream pre menej pochopivych v telekome na technickej podpore :) ) dalsia vec nechapem preco mi typco u vas ked som sa stazoval ohladom pomaleho netu mi daval advice ze ci mam nieco pripojene za modemom samozrejme je tam router ktory ma rozdelenu konektivitu na moj pc nie nemeram cez wifi tieto veci mozme rychlejsie prekrocit a ulahcim vam to tiez no to je jedno a tym som chcel len povedat ano chalan mal pravdu ze je len ZARUCENE  pripojenie priamo na modem cez ethernet ano to je jasne ale logicky vo firmach asi nebudu pouzivat dajme tomu jeden modem co je v breache  a ked vam povie ze ma tam napojene dva dalsie routeri ze nezarucujete rychlost? ok takze ked som sa stazoval par dni dozadu na rychlost na druhy den bool upstream 299 co uz bolo zaujimave ze zrazu to cez moj (nezaruceitelny router za vasim modemom) hlasil ze je prenosova rychlost na full? preco takto jednoducho **piip** uz ma s tym dlhsiu dobu serete a asi to budeme riesit inym sposobom pretoze tato vassa netechnicka podpora stoji za **piip** nesprepacenim.

Bez názvu.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj,

Myslim že tvoj problem je aj LAN káblom a nastavenim rychlosti routera, ja som mal taký istý problem, trošku som sa s tým pohral a vyriešené :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to asi nie kedze to robi kazdy vecer a problem v kabelazi rozhodne asi nebude ked to ide vporiadku cez den a na vecer to pada :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar