Prechod z Happy L na Áno L.

Otázka

16 odpovedí na túto otázku

• 0

@Juraj0506, podľa mňa, ak prejdeš na ÁNO, budeš platiť plnú sumu za paušál, nie retenčnú. Ale jeden nikdy nevie, takže by som skúsil zavolať na zákaznícku linku. Daj potom vedieť, čo Ti povedali. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Skúsim napísať na Telekom chat na Facebooku...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Písal som na Telekom chat na Facebooku. Zistí a preverí a zajtra mi napíše,či je to možné prejsť počas viazanosti z Happy L (retenčná ponuka) na Áno L.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ok, daj vedieť, sám som zvedavý.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na to som tiež veľmi zvedavý...😀  Mám dve Happy L paušály jeden cez retenčné oddelenie Telekomu a druhý som zobral pre manželku ( druhý paušál zo zľavou 50%) mi ponúkli ( prenos čísla do Telekomu). Takže platím za dve Happy L paušály 32,99€s DPH samozrejme bez telefónu... Pokiaľ bude možné prejsť na Áno L s pôvodnou viazanosťou za túto cenu,tak prejdem..😀  Keď nie,tak zostanem na Happy L počas celej doby viazanosti a potom to budem riešiť ( retenčná ponuka) bez telefónu za výhodnú cenu..😀 👍 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Juraj0506, za túto cenu kľudne aj s novou viazanosťou a máš zase dva roky pokoj.😉

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zajtra budem múdrejší... Čo mi napíše,či je to možné za túto cenu ( ktorú aktuálne mám). Potom sa ozvem..😀 Pokiaľ za tie dve Happy L ( ktoré platím spolu 32,99)mi dajú  dve Áno L s tou cenou,tak neváham...👍👍👍

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečo nemôže byť niečo také,aj na Slovensku??

FDE42224-8480-400F-8310-E8A2F53AA0D3.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Lebo sme "špecifický" trh.🤣

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Špecifický trh sme pre celý bývalý triopol..😀 😂 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň Juraj,

kolegyňa Terka to včera dávala overovať, čísla vyššie v komunikácii. 

Prišla nám už aj odpoveď, že je tu možnosť prechodu na ANO paušál, ale stratí sa tým retenčná zľava.

Iná možnosť tu aktuálne nieje.

Marcela.     To je oficiálna odpoveď od Telekomu. Tak zostávam na retenčnej ponuke počas celej doby viazanosti a potom to budem riešiť..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba prečkať na retenčnej ponuke a nešpekulovať s prechodom na ÁNO L, potom, ako sám píšeš to doriešiš. Budeš mať aj viac možností vzhľadom na skončený úväzok, viac priestoru na lavírovanie ako teraz. 

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veď ja čakám. To som sa,len preventívne pýtal na Telekom chat-e na Facebooku,či je možné prejsť z Happy L  na Áno L  samozrejme,že za retenčnú cenu,akú mám za paušál Happy L. Preto počkám a krátko pred skončením viazanosti budem vyjednávať výhodnejšie ceny za Áno L.👍

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predsa je to tak, ako som písal. Takže to radšej nechaj tak, ako máš, lebo ktovie, či ešte nejaké retencie budú.☹️

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Týmto krokom, že aby prešli ľudia na paušál Áno asi už chcú aby väčšina paušálov Happy nebola aktívnych, síce aj keď dali možnosť prejsť zadarmo na podobný paušál Áno prípadne vyšší a to bezplatne je síce pekné, ale povedzme si ak to je takto, že kto má retenčnú ponuku tak ten môže prejsť na Áno ale nezíska tým nič, práve že stratí ešte zľavu a je možné, že bude platiť viac ako platil so zľavou. 

Síce možno pre tých čo nemajú Happy s retenčnou zľavou to je výhoda, že možno získajú viac dát za tú istú cenu, ale zase si zoberme, že veľké % ľudí má asi Happy hlavne s retenčnou zľavou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Platiť štandardnú cenu ( 30€) za Áno L  ( 2x) spolu 60€ (uvediem,ako príklad) je veľmi veľa... Mám konkrétne dve paušály Happy L a platím 32,99€( retenčná ponuka) s DPH samozrejme,že bez telefónu,ten nechcem od Telekomu ( neoplatí sa). Takže radšej zostanem na Happy L počas viazanosti.

Editoval Juraj0506

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.