Pokrytie LTE Ružomberok

Otázka

• 0

Dobrý deň

V meste Ružomberok máte pokryté LTE len frekvenciou 1800 mhz a keď človek vojde do budovy ktorá  má hrubsie múry tak ho prepne do 3g alebo dokonca 2g . Pár km za mestom je už pokrytie na frekvencii 800 mhz mohli by ste pridať pásmo. Iní operátori  majú 2 pásma a keď je slabý signál na 1800 alebo 2600 tak to prepne do 800

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

okolité dediny na tom nie sú rovnako slávne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň

V meste Ružomberok máte pokryté LTE len frekvenciou 1800 mhz a keď človek vojde do budovy ktorá  má hrubsie múry tak ho prepne do 3g alebo dokonca 2g . Pár km za mestom je už pokrytie na frekvencii 800 mhz mohli by ste pridať pásmo. Iní operátori  majú 2 pásma a keď je slabý signál na 1800 alebo 2600 tak to prepne do 800

bohužiaľ v tomto máš pravdu. Telekom hodne využíva 1800 MHz pásmo v mestách a vďaka tomu napriek plnému pokrytiu na ulici v bytoch a domoch máš len 3G dokonca 2G.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiež by som privítal 800Mhz v okolitých dedinách

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja žijem v obci kde ma telekom pokrytie 4g len do 75mb/s a ostatne vekšie mesta okolo mňa su na tom stejne s rychlostami ale môžeš zadať podnet na zlepšenie pokrytia  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tu nejde o rychlost ale o dosah signalu , signal na frekvencie 1800 sa tazsie siri ako na 800 mhz. Predpokladam ze je to tak od zaciatku ked telekom mal lte este predtym ako kupili frekvenciu 800 mhz

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz