ANO L s magentou, 10gb alebo 15gb?

Otázka

• 0

Dobrý deň,

od minulého mesiaca som predĺžil svoju zmluvu na ANO L.

V magente 1 mám: magio L, net L a aj tento ANO L paušál.

Chcem sa opýtať či by som pri paušále ANO L nemal mať 15 gb dáta, pretože mám len 10 gb.

Ďakujem z aodpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

12 odpovedí na túto otázku

• 0

Mal by si mať 15GB , len otázka je , či máš svoje telefónne číslo priradené do svojej skupiny Magenta 1 , resp. či máš skupinu vytvorenú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

g

Editoval TonyG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak máš číslo priradené v magente 1, tak tých 15GB by Ti malo nabehnúť od budúceho fakturačného obdobia. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

takzto nejak mi to ukazuje

magenta.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ nemáš retenčnú ponuku, tak ako píše composite19, od ďalšieho fakturačného obdobia ti nabehne 15GB (5GB bonusových dát). Pokiaľ máš individuálnu ponuku, vstupom do Magenta1  sa ti nič nezmení.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mal by si to vidiet takto , daj este raz tv a internet pouzit v skupine , odhlas sa a znova prihlas. 

M1.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ nemáš retenčnú ponuku, tak ako píše composite19, od ďalšieho fakturačného obdobia ti nabehne 15GB (5GB bonusových dát). Pokiaľ máš individuálnu ponuku, vstupom do Magenta1  sa ti nič nezmení.

no mám individuálnu ponuku... zľavu 20% na ANO L. Takže z tohto dôvodu nebudem mať 5GB dát navyše?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie, nebudeš, lebo máš retenčnú ponuku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie, nebudeš, lebo máš retenčnú ponuku.

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ máš retenciu, tak je to ako píše @Marcel, ale volania, sms a mms medzi členmi skupiny Ti ostanú. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a to je aká retenčná ponuka? Tiež mám Magentu a paušál ANO M a prišlo mi že 500MB mám navyše, inak mám 1 GB, ale pri vstupe do magenty tak dvojnásobok, nejak to nechápem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@dedka41 retenčná ponuka je vtedy keď od retenčného oddelenia dostaneš nejakú zľavu na paušál, zvyčajne dávajú 20% alebo viac, prípadne inú ponuku, v tvojom prípade nemáš žiadnu retenčnú ponuku keďže máš navyše 500MB v rámci Magenty, keby si mal retenčnú ponuku ako sa tu písalo, tak tento bonus by si nezískal v rámci Magenty.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.