Zákaznik ako ´Zákaznik´

Otázka

• 0

Dobry deň . Po dnesnych informaciach co som sa dozvedel od vasich ´Top zakaznikoch ´ aspon tak sa k nim spravate som zistil ze maju moznost predcasne predlzit viazanost nie o 1mesiac ani nie o 3 mesiace v predstihu ale o 5 a viac .  Ich fakturacia je o 100percent nizsia oproti mojej .Tak vas poprosim drahy TELEKOM v 8 mesiaci mi koncia 2 tel cislo kde mi bolo avizovane ze 2.5.2019 si mozem v predstihu predlzit viazanost .  Mam zaujem o opredlzenie viazanosti uz teraz v 4 mesaici :) Pokial mi to nebude odobrene tak uz vopred vam oznamujem ze pausaly konciace v 8 mesaici nepredlzim ale si ich prenesiem do konkurencie ORANGE a tak isto vsetky ostatne ktore budu koncit .Orange mi dava take zlavy a take moznosti pri mojich fakturaciach kde u vas sa mi otakych moze len snivat ..... S pozdravom Ten co vam plati fakturacie vo vyske Minimalnej mzdy na Slovensku . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Nuž je to celé proste nanič povedzme si, celé toto skoršie predlžovanie, a ak niekto môže ešte skôr ako tu popisuješ, to je už je fakt zlý systém, keďže to rovno nech dajú, že si môžeš predĺžiť po pol roku čo si podpísal 24 mesačnú viazanosť. Celkovo len keď si zoberieme to, že operátor ti dá 24 mesačnú viazanosť, ale napríklad nový telefón si vieš zobrať už po 12 mesiacoch ak sa nemýlim a následne znova podpíšeš 24 mesačnú viazanosť (neviem ale či to platí aj u Telekomu), a to je potom pekný nezmysel keď podpíšeš 24 mesačnú a teoreticky máš 12 mesačnú.

Celý tento systém s viazanosťou je veľmi zlý a nevýhodný, síce pekné, že musíš sa zaviazať kvôli tomu, že si berieš napríklad Telefón, alebo kvôli lepšej zľave (kvôli tejto veci chápem, ale kvôli telefónu to nie, keďže telefón u operátora osobne už nikdy), zároveň si zoberme tú nevýhodu, že počas viazanosti môžeš prejsť na vyšší paušál či program televízie či internetu a to bezplatne, ale na nižší program to nie, oni potrebujú viac peňazí nie menej. 

A čo sa týka Orange, že ti ponúkne niečo lepšie, dobre ponúkne, dajme tomu s 24 mesačnou viazanosťou a čo potom po 2 rokoch? Budeš pre nich zákazník, čo je u nich iba dva roky, a je otázne či ti budú vedieť ponúknuť to isté prípadne niečo "podpultové" čo nie je v normálnej ponuke, je pekné, že si lákajú zákazníkov na takéto akcie, ale potom je otázne či ti dajú to isté po skončení viazanosti, všetko má svoj háčik. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna nezaujima kto co ako . Moje fakurky su v hodnote 410-425eu v telekome .Ja neriesiem viazanost ze musim byt viazany .Ja riesim to ze ako ma berie telkom ked im tam nechavam 410-425 eu kazdy mesiac a ja nema mnanic narok ja nemozem nic a ludia co im tam nechavaju 150-200 eu maju narok na to a nato rozumies ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preco nemozes ? pytal si sa na to ? 

inac toto je forum, ak chces riesit nejake zmeny tak skus infolinku, mail alebo osobne.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ platíš takú sumu na jedno IČO, akú píšeš, zvyčajne sa postará o teba pridelený človek a dá ti individuálnu ponuku. Nemyslím, že by si sa nedohodol...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.