Odstránenie produktov

Otázka

• 0

Prečo sa mi nedajú odstránit produkty z aplikacii mam tam aj produkty ktoré už dávno skončili nikde tam nevidím možnost odstránenia zbytočných produktov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od m2nin355
      Prehliadač Firefox ma upozorňuje, že nemáte zabezpečené všetky prvky Vašeho webu a teda komunikácia so snahou zaplatiť faktúru je napadnuteľná. Žiadam Vás o nápravu. Přibil.
    • Od 1Techlupo
      Ako sa dá aktivovať balík nekonečné dáta ak sa mi nedá do mobilu stiahnuť aplikácia Telekom?
      Ďakujem
    • Od mitik79
      Zdravím,funguje vôbec odkaz NÁROK NA NOVÝ MOBIL?Za pár rokov mi to ani raz nenapísala pozitívnu odpoveď.Diky za odpoveď
    • Od francisty
      Dobrý deň. V piatok 13.3.2020 o cca 10:20 hod. som si na predajni aktivoval nový paušál Bez záväzkov. Je sobota 14.3.2020 cca 9 hod. a stále si nemôžem aktivovať akciový bezplatný marcový internet. Kedy si ho môžem aktivovať? Na predajni mi povedali, že si stiahnem aplikáciu a hneď si to môžem aktivovať. Realita je iná, neviem si to aktivovať v aplikácii, moje číslo sa "tvári" že na ňom nemám žiadny paušál.Čo mám urobiť, aby som mohol už dnes využívať akciový marcový internet zdarma? Francisty
    • Od totalmaro
      zdravím 
      akom tvare mam napisat id kod ,stale my vypisuje-ID kod nie je spravnom tvare