Otázka

• 0

Po výpadku elektriny (deň do zadu) prestal fungovať internet. 

Vyskúšal som všetko, reset zariadenia, vypnúť zapnúť nič nepomohlo. Tak človek zavolá na podporu kde sa dozvie : z našej strany je všetko v poriadku, pozreli sme to diaľkovo a všetko vám funguje. Vravím ze internet mi nejde ale magio telka ide. Ze všetko je OK, takže vám to musí ísť. A hotovo. Podpora jak lusk. Net nejde doteraz.

Takze ako postupovať ďalej? Mam Huawei hg8245h + ďalší WiFi router za nim. Nejde sa napojiť káblom priamo na Huawei že by som sa kukol dnu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

To nemusí byť routerom. Mne to dávnejšie urobilo tiež. Mal som comp pripojený cez wifi. Všetko mi fungovalo okrem compu. Už neviem presne kde, ale v nastaveniach sieťového adaptéra alebo také niečo, som musel manuálne prehodiť kanál na 12. Je ich tam od 1 po 12 ak sa nemýlim. Potom mi to fungovalo už v pohode

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to tp link od Telekomu. Už som všetko skúšal okem okna. Šmarim ho von a bude.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak ma bridge tak sa do huawei neprihlasi, resp. nic mu nepojde. Takze si skontroluj vlastne zariadenie, pripadne tam zapoj ine. druha moznost je zmenit bridge na route ale ak mas samotny internet tak sa tam plati prenajom, v kombinacii s TV je bezplatny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mozno tam ma router od telekomu. Na optike to tak davali Huawei+TP-Link neskor sa dalo ze uz si mal len ten Huawei a teraz neviem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skúšal som aj to, že som odpojil ten druhy router a napojili sa priamo na Huawei. Žiaľ ani tak nejde net, ale telka ide. 

Jedine ešte vyskúšať dať za Huawei nejaký iný router a tak jedine zistíš, že či ten tvoj router nie je zlý, lebo zjavne tomu Huaweiu ako som už písal nič nie je.

Tiež všetci by najradšej hodili vinu na ten router od Telekomu, ale na ten svoj vlastný nie :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak to mas tak ako ja tak mas combo Huawei a TP-Link. Ten Huawei "nemá" pripojenie na internet. To sa vytvára až na tom routri za ním. Čiže keďže tebe ide IPTV chybu by som hľadal na tom routri.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skúšal som aj to, že som odpojil ten druhy router a napojili sa priamo na Huawei. Žiaľ ani tak nejde net, ale telka ide. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kedze telka ide tak ten Huawei funguje a internet ide, cize skus najprv vyskusat internet kablom z Huaweia, leno mne jedine co vychadza ze skor problem bude v tom tvojom druhom routri co mas pripojeny za Huaweiom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar