VDSL pripojenie

Otázka

• 0

Zdravím, od minulého mesiaca som nechal navýšiť z L balíku na XL (80/8), ale po necelých dvoch mesiacoch žiadna zmena v rýchlosti, raz som si všimol, že to skočilo na 35Mbit/s. Dneska mi  na infolinke povedali, že som strašne ďaleko od rozvodne a že ovplivňuje to pozeranie TV a podobne. Pokial dobre rátam je to asi max 400m od rozvodne. Pri obejdnávaní som sa ich ešte pýtal, že či to nebude problém a že samozrejme všetko pôjde v pohode. Očakával som aspoň minimálne 60 ale nie 35... 

prikladám screenshot ak by bol niekto ochotný zistiť, v čom by mohol byť problém ešte. 

Vďaka za reakcie.

Capture.PNG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Vysoký útlm signálu, aj max. rýchlosť  (dosiahnuteľná) tomu nasvedčuje. Pokiaľ sa to neupravilo, zavolaj na infolinku a zníž si paušál internetu, je zbytočné platiť 80/8. Prípadne ešte skús reset routera, kľudne odpoj aj na 1 min. a znova natiahni profil. Opakuj aj 2-3 x počas dnešného zajtrajšieho dňa. Veľakrát reset routera a natiahnutie profilu pomôže.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ak to ta linka nezvladne tak mu ani svätena voda nepomoze. Zavolaj a zmen si to na nizsi program aby si zbytocne neplatil za vyssi ked to nedosahuje. 

pri zmene z ADSL na VDSL  sa odporucalo pockat 2 tyzdne kym sa linka "ustali" mozno aj pri tejto zmene. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ak to ta linka nezvladne tak mu ani svätena voda nepomoze. Zavolaj a zmen si to na nizsi program aby si zbytocne neplatil za vyssi ked to nedosahuje. 

pri zmene z ADSL na VDSL  sa odporucalo pockat 2 tyzdne kym sa linka "ustali" mozno aj pri tejto zmene. 

VDSL mam uz asi 2 roky. 30/3 Lkovy balik ten isiel v poriadku cely cas, tak som si povedal ze navysim a nic z toho... Factory reset ani odpajanie a natiahnutie profilu nepomohlo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar