Otázka

• 0

Zdravím, od minulého mesiaca som nechal navýšiť z L balíku na XL (80/8), ale po necelých dvoch mesiacoch žiadna zmena v rýchlosti, raz som si všimol, že to skočilo na 35Mbit/s. Dneska mi  na infolinke povedali, že som strašne ďaleko od rozvodne a že ovplivňuje to pozeranie TV a podobne. Pokial dobre rátam je to asi max 400m od rozvodne. Pri obejdnávaní som sa ich ešte pýtal, že či to nebude problém a že samozrejme všetko pôjde v pohode. Očakával som aspoň minimálne 60 ale nie 35... 

prikladám screenshot ak by bol niekto ochotný zistiť, v čom by mohol byť problém ešte. 

Vďaka za reakcie.

Capture.PNG

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Vysoký útlm signálu, aj max. rýchlosť  (dosiahnuteľná) tomu nasvedčuje. Pokiaľ sa to neupravilo, zavolaj na infolinku a zníž si paušál internetu, je zbytočné platiť 80/8. Prípadne ešte skús reset routera, kľudne odpoj aj na 1 min. a znova natiahni profil. Opakuj aj 2-3 x počas dnešného zajtrajšieho dňa. Veľakrát reset routera a natiahnutie profilu pomôže.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ak to ta linka nezvladne tak mu ani svätena voda nepomoze. Zavolaj a zmen si to na nizsi program aby si zbytocne neplatil za vyssi ked to nedosahuje. 

pri zmene z ADSL na VDSL  sa odporucalo pockat 2 tyzdne kym sa linka "ustali" mozno aj pri tejto zmene. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no ak to ta linka nezvladne tak mu ani svätena voda nepomoze. Zavolaj a zmen si to na nizsi program aby si zbytocne neplatil za vyssi ked to nedosahuje. 

pri zmene z ADSL na VDSL  sa odporucalo pockat 2 tyzdne kym sa linka "ustali" mozno aj pri tejto zmene. 

VDSL mam uz asi 2 roky. 30/3 Lkovy balik ten isiel v poriadku cely cas, tak som si povedal ze navysim a nic z toho... Factory reset ani odpajanie a natiahnutie profilu nepomohlo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz