Pripojenie produktov cez rodne cislo

Otázka

• 0

Dobry den,

na portali Moj Telekom mam v sucasnosti pripojeny 1 z 3 produktov, rada by som vsak mala vsetky 3 produkty s rozsirenymi pravami na jednom mieste. Snaha o taketo nieco vsak konci chybovou hlaskou, ze nedisponujem dostatocnymi pravami a mam poziadat vlastnika o delegaciu (vid obrazok) ak chcem mat k nim pristup. Delegacie moj problem nevyriesi, navyse vlastnikom som ja a kedze produkty pripojene nemam, nemam ich ani ako delegovat. Tympadom som zostala v zacarovanom kruhu. Neexistuje ani ziadna delegacia z minulosti na niekoho ineho.

Zmluvu o elektronickej komunikacii mam aktivnu a disponujem aj 4-miestnym PINom.

Da sa s tymto nieco spravit?

Dakujem.

telekom.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ak mate Dohodu o elektronickej komunikacii sparovanu s loginom na ktorom skusate tu delegaciu pridat, tak to fungovat nemoze. Vlastnik "dohody" moze produkty oddelegovat na iny login.

Ak ide o ten isty login, tak by nemala byt pravda ze mate k dispozicii len jeden produkt: Ked na moj.telekom.sk po prihlaseni kliknete vpravo hore na sipku pri logine, pod tlacitkom "Vybrat iny produkt" mate len jeden?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpoveď a ospravedlňujem sa za nereagovanie.

Zrejme bolo na mieste to hneď na začiatku upresniť. Máte pravdu v tom, že v logine vidím všetky produkty, ktoré využívam a mám uvedené na zmluve. Okrem tejto zmluvy (nazvime ju Domov), mám ešte ďalšie dve (nazvime ich Chata a Mobil). Všetky boli uzavrené na moje rodné číslo a čo chcem dosiahnuť je to, aby som ich mala pod súčasným loginom, ktorý využívam na správu produktov na zmluve Domov.

To sa mi však nedarí a stále dostávam tú chybovú hlášku. Zmluvu o elektronickej komunikácii mám aktívnu a disponujem aj 4-miestnym PINom.

Je také niečo možné?
Či to funguje tak, že 3 zmluvy, 3 loginy?

Vďaka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar