Otázka

• 0

kedy bude magio go tv box naskladneny? cakam uz od februara 😭 dakujem za odpoved 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Kde si na stránke touch it som čítal že už ten model čo mali doteraz už nebude dostupný ale mali by ho nahradit iným modelom malo by to byť niekedy teraz 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Go box je už dlhodobo nedostupný. Ale to, čo píše @starec_2377som už tiež niekde čítal. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viem, že už rok je Magio Go TV box nedostupný, vie tu niekto dať relevantnú odpoveď, kedy bude?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To ešte stále ho nemajú? :D Ako to už je trochu smutné, ako sa ním chválil, a potom už nebol na sklade a odvtedy už poriadne dlho ho nenaskladnili, to keď nechcú spraviť aplikáciu pre AndroidBox tak by mohli ho mať na sklade, ale keď ani to nevedia, tak nech radšej tú aplikáciu spravia, lebo ten box je taký nanič keď nemá smart funkcie a ani len samotný USB port je nefunkčný. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ten ich box tak skoro ani nebude, staci zohnat android box dostat do neho magiogp app a fungovat alebo android tablet ci mobil pripojit na tv a fungovat ja mam Tanix TX9 pro a som spokojny, slape to pekne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Go box bude dostupny v priebehu oktobra. Skor nie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ten ich box tak skoro ani nebude, staci zohnat android box dostat do neho magiogp app a fungovat alebo android tablet ci mobil pripojit na tv a fungovat ja mam Tanix TX9 pro a som spokojny, slape to pekne

na Bazos su dostupne TX6,myslis ze pojde na nich Magio go?? skade si kupoval TX9,z GeraBestu??.treba este nejake upravy na nom,ci si to viem spravit sam.Chcel by som to na Smart Tv

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na Bazos su dostupne TX6,myslis ze pojde na nich Magio go?? skade si kupoval TX9,z GeraBestu??.treba este nejake upravy na nom,ci si to viem spravit sam.Chcel by som to na Smart Tv

ja som kúpil z bazošu Tx9 Pro predajca mi tam nainštaloval MagioGo vopred, aby to šlo box nesmie byť rootunty, Tx9 Pro má možnosť vypnúť alebo zapnúť root v nastaveniach TX6 sa musí trvalo vypnúť root lebo všetky boxy ho majú povolený a treba k boxu pripojiť usb myš alebo air mouse ovládač lebo app MagioGo neni robena na boxy nedá sa ovládať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar