Výber routera

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať kto je zodpovedný za výber routera, pretože na predajni mi bolo jasne povedané že dostanem router ZTE II, ale kuriér priniesol router ADB VV3212. Už predtým som mal router od firmy od ADB a bol som s ním nespokojný preto som chcel vyskúšať ZTE. Keby som vedel že mi príde router od ADB tak by som nový router odmietol. Bol by som rád ak by som sa dozvedel odpoveď na to kto má na starosti výber zariadenia a bol by som rád za radu ako to vyriešiť. Vopred ďakujem z odpovede.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Myslim si ze na predajni asi nemozu vybrat presny typ routra aky ti bude dodany, jedine skusit sa spytat na infolinke ze ci je mozna vymena.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pochybujem, že vymenia pokiaľ s ním nič nie je. Stále lepšie ako tie Pirelli routre. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Router Ti dajú taký, aký majú momentálne skladom. Je tu ešte môžnosť kúpiť si vlastný router taký, ktorý by vyhovoval Tebe. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je jedno aky router mas od telekomu vsetko su to crepy, nechaj to prepnut do bridge a zarad za to niaky schopny router ktory bude vyhovovat tebe

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz