Zmena splatnosti faktúry (inkaso)

Otázka

• 0

Dobrý deň,

prosím, ako môžem zmeniť splatnosť faktúry (inkaso) ? Bola 6 dňa, od marca je od 8 dňa.

Výplatný deň mám vždy v 10 dni v mesiaci, tak ideálne by bolo nastaviť 11 dňa v mesiaci, aby platby odchádzali načas.

Ďakujem, Zuzana

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Tvoju požiadavku napíš mailom na marketing@telekom.sk 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Splatnosť faktúry nie je možné zmeniť, ale môžeš požiadať o zmenu zúčtovacieho obdobia a potom budeš mať aj iný dátum splatnosti. Ak si mala teraz obdobie 22 - 21, tak požiadaj o zmenu na 8 - 7  a splatnosť bude okolo 23 dňa v mesiaci

Editoval folky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslím si, že nikde problém ani nie je, keďže ti chodí faktúra v 8 deň v mesiaci tak splatnosť tým pádom je typujem do 21 dňa v mesiaci? (porovnávam to s tým, že známej chodí faktúra 5 deň v mesiaci a platná je vždy do 18 dňa v mesiaci). 

Tu bude čiže problém s tým, že inkaso sa strháva 8 deň keď príde hneď faktúra správne? Lebo z vlastnej skúsenosti tiež mám inkaso a faktúra príde max. do 10 dňa v mesiaci, ale inkaso sa aktivuje až neskôr, čiže skús ešte zavolať do Telekomu, kde je problém, prípadne už je riešenie zmenenie zúčtovacieho obdobia, ale toto je tiež možnosť sa na to spýtať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

1 fakturačné obdobie (1-31) ma splatnosť okolo 18,19, 4 fakturačné obdobie (22-21) ma splatnosti okolo 8. Máš tým pádom 4 obdobie, požiadaj o zmenu na 1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem vam za vase rady, samozrejme som podla nich postupovala a mam to vyriesene- zmenili mi mi zuctovacie obdobie-:) pekny den !

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar