Zaplatenie faktury 2 krat

Otázka

• 0
Stala sa mi taka vec. 21.1.2015 som si bol zaplatit fakturu v pobocke v cadci. Zdalo sa ze je vsetko v poriadku odisiel som bez dokladu o zaplateni. Pracovnicka mi ho nevydala zvyknem si bravat take doklady. Ale kedze doteraz nebol problem uz som sa nad tym nezamyslal a nevratil som sa pon. O asi 10 dni mi prisla sms ze som neuhradil fakturu ze budem odpojeny. Zasiel som tam a povedali mi ze toho dna sa taka suma ani neplatila a v systeme ti nemali vobec. Ze kamery nemaju a na konci dna nemali navyse 50 eur v kase. Pracovnicka si ich jednoducho vzala nikomu nic nepovedala prilepsila si o 50 eur . Ked som nemal doklad mal som smolu.. A ten pristup na to ze platim uz roky take faktury.. O 5 mesiacov mi konci viazanost a idem do O 2.. Telekom dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

ahoj 

pamätas si ako ta pracovnicka vyzerala ? ak ano urcite sa informuj na predajni, pripadne spis podnet kontakt

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @viking9 

Dakujeme za podnet, situaciu preverime a dame ti vediet prostrednictvom sukromnej spravy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Trochu si pamatam, bol som tam dnes, boli tam 3 ine medzi nimi aj veduca a ze kamery nemaju jednoducho to je tvrdenie proti tvrdeniu. Posledny krat som odisiel bez potvrdenia. Smutne je ze ckovek nema peniaze z posledneho zaplati a takto dopadne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Dakujem aj ked si myslim ze to uz je bez sance k peniazom sa nedopatram kedze su uz u sukromnej osoby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@viking9 

Ahoj, prípad riešime, o výsledku ťa budeme informovať. 

Príjemný deň,

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar