ako zistím na koho je písana sim karta __?

Otázka

• 0

ako zistím na koho je písana sim karta __? na predajni mi to nechcu povedať bez OP sim kartu využivam dlho a nechcem si vybavovať nové čislo 

dakujem za rady 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Ja som dostal SIM kartu ešte v roku 2005 od Eurotelu v hodnote 100Sk ako verný zákazník a po migrácii profilov pred asi dvoma rokmi som prišiel o vlastníctvo, lebo v tom mali totálny chaos a dnes už nikto nevie, že EASY karty vydávali v zastúpení aj malé firmičky, ktoré už dávno zanikli a tak je aj moja SIM písaná na neexistujúcu firmu. Takže nezúfajte, hádam sa to vyrieši až sa vám SIM-ka starobou rozpadne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stačí, keď budeš počuť dedo Jozef, vitaj na zákazníckej linke....už podľa mena, zistíš, čo hľadáš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Majiteľom  karty som neni :D

To je niekdo z mojej rodiny babka dedko mama tato....  Široký počet  ľudí  a prave to potrebujem zistiť  kartu  mam používam   ale info o nej mi nechcú  dať  pokial nieje na mňa  písaná  :D ďakujem  za odpovede určite  zavolám na linku zajtra a skusim to vybaviť  :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak nie si majiteľ sim karty, informáciu nezistíš. Ak je písaná na teba, potom len s OP.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolaj na 0800123456,  tam by si mal zistiť,  na koho je registrovaná SIM karta.

V úvode ma operátor osloví menom 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hihi,to je dobré...odkiaľ alebo od koho máš tú SIM?veď na neho bude písaná,či si ju niekde našiel???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar