ako zistím na koho je písana sim karta __?

Otázka

• 0

ako zistím na koho je písana sim karta __? na predajni mi to nechcu povedať bez OP sim kartu využivam dlho a nechcem si vybavovať nové čislo 

dakujem za rady 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

hihi,to je dobré...odkiaľ alebo od koho máš tú SIM?veď na neho bude písaná,či si ju niekde našiel???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolaj na 0800123456,  tam by si mal zistiť,  na koho je registrovaná SIM karta.

V úvode ma operátor osloví menom 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak nie si majiteľ sim karty, informáciu nezistíš. Ak je písaná na teba, potom len s OP.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Majiteľom  karty som neni :D

To je niekdo z mojej rodiny babka dedko mama tato....  Široký počet  ľudí  a prave to potrebujem zistiť  kartu  mam používam   ale info o nej mi nechcú  dať  pokial nieje na mňa  písaná  :D ďakujem  za odpovede určite  zavolám na linku zajtra a skusim to vybaviť  :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Stačí, keď budeš počuť dedo Jozef, vitaj na zákazníckej linke....už podľa mena, zistíš, čo hľadáš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som dostal SIM kartu ešte v roku 2005 od Eurotelu v hodnote 100Sk ako verný zákazník a po migrácii profilov pred asi dvoma rokmi som prišiel o vlastníctvo, lebo v tom mali totálny chaos a dnes už nikto nevie, že EASY karty vydávali v zastúpení aj malé firmičky, ktoré už dávno zanikli a tak je aj moja SIM písaná na neexistujúcu firmu. Takže nezúfajte, hádam sa to vyrieši až sa vám SIM-ka starobou rozpadne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.